Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

... zodpovednosť zrejmá, no v zmluve neošetrená - trávnik nepoistený. - a občan plať !

 Ilustračné foto

Sereď / - Vedenie MsU Sereď novinám odpovedalo na žiadosť rozširujúce otázky ohľadom zničeného trávnika na mestskom štadióne v Seredi. Odpoveď nekomentujeme. - - - K Vašej žiadosti o poskytnutie informácií v zmysle zákona č. 211/2000 Z.z. v platnom znení oznamujeme nasledovné: * Mesto Sereď vo veci vzniku škody na trávniku - hlavnej hracej ploche futbalového štadióna nepodalo trestné oznámenie, z dôvodu, že zodpovednosť za škodu vo vzťahu Mesto – Športový klub futbalu je zrejmá - trávnik nie je poistený, predmetom poistnej zmluvy č. 3001000901 sú budovy v majetku mesta, ktoré sa nachádzajú v areáli futbalového štadióna * Mesto Sereď uzatvorilo dňa 29.04.2003 so Športovým klubom futbalu Zmluvu o výpožičke, predmetom ktorej je športový areál s výnimkou plôch užívaných Tenisovým klubom Sereď a reštaurácie. Zodpovednosť za škodu nie je upravená v zmluve. Zmluva vo vzťahoch neupravených odkazuje na ustanovenia Občianskeho zákonníka, teda aj vo veci zodpovednosti za škodu. S pozdravom JUDr. Zuzana Pastuchová vedúca odd. správy majetku mesta


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign