Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

6 miliónov prístupov do média a 12 000 "unikátov" za deň. To je SeredOnLine.sk - rekordné údaje a štatistiky

Miloš MajkoDátum27. 11. 2016 23:50:57TémaINFOSLOBODA
200

Médium SeredOnLine.sk je stále viac v kurze a čitateľnosť stúpa v závislosti od diania v meste a regióne. Už v minulosti sme písali, že obyvatelia si postupne zvykli na to, kde nájdu všetky aktuálne udalosti nielen z mesta, ale aj okolitých obcí. Je to SeredOnLine.sk

Za určité nespochybnitelné meradlo sme si určili každý milión unikátnych prístupv do média. Na prelome mesiacov september a október sme od prechodu na súčasný redakčný systém prekonali 6 milión. Zároveň sme dosiahli číslo  viac ako 19 000 uverejnených článkov so stovkami tisíc fotografií. Tam, kde to má zmysel, prinášame aj videá, ktorých sme doteraz v novom systéme spracovali  takmer 2000.            

V deň uverejnenia tohto článku je stav: počet prístupov do média:  6 165 412 a počet uverejnených článkov: 19 475             . 

V súlade s prísľubom daným hlavne priaznivcom športu, sme oživili  Michalom Kubalom založený  SeredskySport, ktorý bude na samostatnej doméne od momentu, kedy to bude mať zmysel. Zatiaľ si archívne materiály vyhotovené týmto nadčencom  (Michal Kubala zomrel  09. marca  2012)  a darované médiu SeredOnLine.sk   http://www.seredonline.sk/clanky/sportovy-web-seredskysportinfo-bude-zit-dalej-/  môžete nájsť tu: http://www2.ranet.sk/seredskysport/ . V súčasnosti pripravujeme migráciu archívu pôvodného Seredskeho sportu na naše hostingy.  Seredský šport teda momentálne existuje ako samostatná rubrika na  SoL s názvom Seredsky Sport a podrubrikami jednotlivých športov.  Práve SeredskySport.sk je miestom, kde majú možnosť svoju činnosť bezplatne propagovať všetky záujmové športové združenia a kluby. Vyžaduje sa iba registrácia do redakčného systému zo strany každého klubu. Možnosť propagácie využívajú basketbalisti, tekwondisti, futbalisti  a  členovia ďalších športových klubov.

Iba nedávno sme v dennej sledovanosti  SeredOnLine.sk prelomili významný rekord. Do média v priebehu 24 hodín pristúpilo viac ako  12 000 unikátnych užívateľov, čo predstavuje viac ako  30 000 návštev média za jeden jediný deň.

Pre úplnosť prinesenej informácie a možnosť jej vyhodnotenia pripomíname, že mesto Sereď má asi 16 000 obyvateľov.

Na sociálnej sieti  Facebook sme dosiahli tak isto určitým spôsobom rekordné čísla a to napríklad dosah príspevkov z média za merané obdobie na viac ako 40 000 ľudí zo sociálnej siete.

 

Denný dlhodobý priemer návštevnosti SeredOnLine.sk "unikátnymi" prístupmi vystúpal na číslo cez  6000.

Denná návštevnosť v závislosti od uverejnených článkov, teda od aktuálneho diania zaujímajúceho občanov, sa v špičke dostáva na úctyhodné čísla. Prístup čitateľov do média je sledovaný nezávislým  systémom online a po uverejnení zaujímavého článku je zrejmý a preukázateľný okamžitý nárasť čitateľov. Sledovanie návštevnosti po hodinách:

 

Po uverejnení naozaj zaujímavého článku  médium  SeredOnLine.sk dosiahne momentálny stav  médium naraz čítajúcich ľudí až takmer 1000 čitateľov v danom momente online. Fotograficky sa nám podarilo zachytiť stav na počítadle  s údajom:   894 čitateľov ONLINE, teda v médiu prítomných naraz v jednom okamihu. To si vyžaduje adekvátny hosting, nakoľko všetci nielenže čítajú článok, ale naraz načítavajú aj fotografie či k článkom pripojené materiály v súboroch.

 

Práve táto návštevnosť média a jeho dosah, nám umožňuje pre našich reklamných partnerov priniesť nový produkt  pod názvom  "Veľká reklamná revolúcia". Týmto krokom  možnosti propagácie obchodných prevádzok a poskytovateľov služieb v regióne rozširujeme o produkty, ktoré si budú môcť dovoliť skutočne aj tí najmenší podnikatelia.

V tejto akcii zákazníci majú možnosť osloviť nielen štandardnou ponukou, ale stihnúť aj predvianočné nákupy.

Stačí možnosti reklamy konzultovať telefonicky na tel.: 0907 277 777, alebo e-mailom na:  reklama@seredonline.sk.

Pre úplnosť dnes prinesenej informácie zverejňujeme niekoľko grafov a ďalšiu dokumentáciu potvrdzujúcu prezentované informácie. Sme radi, že  médium SeredOnLine.sk sa prirodzeným vývojom stalo médiom všetkých občanov tvorené práve samotnými občanmi.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Zdroj: Internet
200
Autor: Zdroj: Internet
200
Autor: Zdroj: Internet

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Zdroj: Internet
200
Autor: Zdroj: Internet
200
Autor: Zdroj: Internet

200
Autor: Zdroj: Internet
200
Autor: Zdroj: Internet

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign