Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Ako nám vodár sadol na lep

Miloš MajkoDátum29. 05. 2015 09:54:11TémaTak to vidím ja...

Po včerajšej tlačovej konferencii v Komárne - inak na túto tému v Komárne nie prvej, som mal vážne tri rozhovory s ľuďmi, s ktorými som konzultoval jeden zaujímavý pokus. Chcel som zistiť, ako dlho potrvá aktivizovanie sa tzv. "úderky", ktorá za každú cenu a bezhlavo úplne nezmyselne bráni primátora a to aj za cenu pokusov o zneváženie kohokoľvek okolo, hlavne, že cieľ bude naplnený.

Naozaj len pozorný čitateľ zaregistroval, že k článku http://www.seredonline.sk/clanky/machinacie-v-mestskej-firme-nevylucili-ani-zastupcovia-mesta-komarno/   nie je priložené ani audio ani video a to napriek tomu, že z celej konferencie vyhotovené bolo. V tomto prípade však išlo o úmysel. Nechcel som, aby sa testovaní ľudia dozvedeli v akom štádiu sa prípad v Komárne nachádza a už vôbec nie, ako sa k nemu vyjadrovali zamestnanci a volení funkcionár MsÚ v Komárne.

Mobilizácia už spomenutej "úderky" je v súčasnej dobe tak vysoká, až to už aj ja verejne nemám problém zhodnotiť ako kontraproduktívne pre tých, ktorým ich útoky majú slúžiť. V Komárne totiž už konajú nielen na Mestskom úrade a orgány činné v trestnom konaní, ale dokonca má byť špeciálne rokovanie MsZ k tejto téme.

Vidím, že ICOCRIM je magnetom na diskreditáciu - áno, je pravda, Ivan Katrinec svojimi vyjadreniami dokáže pomenovávať veci pravými menami, čím dokáže udrieť ten správny "kliniec" správnou silou po správnej hlavičke.

Na tlačovej konferencii som bol opäť výlučne ako médium pozvané obdobne ako všetky ďalšie prítomné, napr. Plus1deň, tlačové agentúry či miestne periodiká. Osobne ma vôbec nezaujímalo, kto drží zmluvy, fotografie technologických zariadení, príjmové doklady, či faktúry v rukách, ale čo je ich obsahom. Presne tak, ako je tomu aj v prípade Serede, či iných samospráv, v ktorých si volení zástupcovia pomýlili funkcie a spôsob výkonu ich mandátu.

Prečítaním si príspevkov vodára z Nitrainvest som prišiel na to, ako sa asi cíti úspešný deratizér, keď mu parazity sadnú na lep. Podľa informácií vypočutých si na tlačovej konferencii to vyzerá tak, že už o pár dní budú celoštátnymi médiami prebiehať škandály, ktoré opätovne na určitú dobu budú stredobodom pozornosti väčšiny občanov. Som zvedavý, ako rýchlo na informácie z ďalších tlačových konferencií týkajúcich sa témy Komárna pán mimoriadne aktívny vodár zareaguje.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign