Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Ako nás teda preslávil kábel obstavaný v bytovke a stĺp v v ceste?

Miloš MajkoDátum10. 02. 2011 23:19:05TémaKuriozity v meste
200

Naša malá súťaž  je na konci. Šálka s logom  SeredOnLine.sk  a kilogram kvalitnej kávy do pressostroja hľadá svojho adresáta.  Z hlasovania ktoré je verejne dostupné určite  všetci čitatelia bez problémov určia víťaza, ktorý sa môže o svoju výhru prihlásiť na telefónnom čísle uvedenom v kontaktoch novín.

Článok uverejnený pod titulom   Priatelia, tak toto si fakt zaslúžime? To sa naozaj budeme musiet hanbiť povedať, že sme zo Serede ?

http://old.seredonline.sk/index.php?sekcia=clanky&clid=1254956401

zaznamenal slutočne najväčší záujem zo strany čitateľov novín  SeredOnLIne.sk. V čase jeho uverejnenia sme na serveri zaznamenali  IP  adresy doslovne z celého sveta.  Link na materiál sa závratnou rýchlosťou šíril v e-mailoch, cez  FB a ostatné sociálne siete a prostredníctvom  neho si nás našli stotisíce čitateľov. Fotografie, video i samotný materiál následne prebrali  mnohé Slovenské i zahraničné noviny  a spravodajské internetové servery. Návštevnosť v deň uverejnenia článku bola rekordná -   9341  unikátnych prístupov. Noviny následne nebolo možné načítať a server skolaboval úplne. Ak by sa tak nestalo, pravdepodobne by sme hovorili o prístupoch rádovo v desiatkach tisíc návštev. Nik s podobnou situáciou samozrejme nepočítal, server  prirodzene na taký jednorazový nápor dimenzovaný nebol. Nič to však nemení na fakte, že  "originalita" všetkých  do veci zainteresovaných  spôsobila situáciu, ktorú bez mihnutia oka môžeme označiť za výnimočnú. Reklamu - i keď nie zrovna pozitívnu -  ktorú vo svete mestu urobil jeden materiál, si žiadna samospáva zaplatiť nedokáže. Áno, stretol som sa aj s komentárom, že sme uverejnením článku poškodili reputácii mesta.  Smiešny, ba až tragický názor. Prepáčte, prakticky od narodenia sa cítim byť Seredčanom, žijem tu a vychovávam svoje dieťa, no s blbosťou tých, ktorí celú vec spôsobili a následne snáď aj verejne obhajovali, nemám nič spoločné. Asi tak, ako tisíce ďalších občanov.  A o tom že to bola do neba volajúca blbosť asi najlepšie  svedčí drvivá väčšina diskusných príspevkov pod samotným článkom. Odporúčam prečítať si ich, vzorka diskutujúcich jasne ohodnotila predmetné dielo.

Ale k veci. Uverejňujeme fotografiu so skutočným stavom kliknutí na článok a fotografie. Hlasujúcim ďakujeme za ich záujem o súťaž a výhercovi blahoželáme.

 

 

  


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign