Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Aktuálne informácie o situácii rodiny hľadajte v špeciálnej rubrike

200

Vzhľadom na široký záber článkov o piatkovom požiari rodinného domu Bohuša Okoličányiho a jeho detí, sme sa rozhodli vytvoriť  projekt  "Zhorený dom - pomoc rodine"  a tým aj ssamostatnú rubriku v médiu: http://www.seredonline.sk/zhoreny-dom-pomoc-rodine/ , čím  uľahčíme čitateľom a záujemcom o túto už celoštátne medializovanú tému  ľahšiu orientáciu v prípade.

Mrzí ma, že viceprimátor mesta  Ľubomír Veselický  nám nedvíha telefón ani v takto vážnom prípade, čo spôsobuje, že pomoc ponúkaná viacerými ľuďmi  nemôže byť koordinovaná a tak účelnejšie riadená. Médium SOL ako nakoniec v každom takomto prípade zohráva dôležitú úlohu, nakoľko čitatelia sú sme smerovaní aj vďaka prevzatiu prvotných videozáberov z požiaru  celoštátnymi televíziami  JOJ a Markíza. Práve v hlavných správach týchto televízií bolo naše médium zdrojované a víkend je pre nás teda v znamení odpovedania na otázky,  smerovaní ďalších kolegov novinárov  a samozrejme na usmerňovaní ľudí, ktorí pomoc ponúkajú.

Našou prioritou tak zostáva pomoc deťom z dlhodobého hľadiska a ich duchovného, kultúrneho a materiálneho rozvoja. Toto najmä v čase kedy sa ich otec bude musieť intenzívne venovať rekonštrukcii zhoreného domu  dokáže nepochybne najlepšie škola, materská škola a mimoškolské aktivity organizované odborníkmi. Práve preto považujeme za dôležité finančnú pomoc orientovať týmto smerom.

Zo strany média, ako aj OZ Občan rozhodni napriek výrazným komunikačným barieram zo strany vedenia mesta, sa pokúsime urobiť pre rodinu a deti maximum.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign