Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Autorskú reportáž z oceňovania policajtov - hrdinov, na SOL čitatelia neuvidia. Oceňovanie policajtov vedenie mesta pred SOL utajilo!

Miloš MajkoDátum25. 06. 2014 03:45:30TémaTak to vidím ja...

Nedá mi ešte raz sa nevrátiť k záchrane života dvomi mestskými policajtami z piatka. Včera v popoludňajších hodinách sme sa dozvedeli, že obaja policajti boli odmeneí primátorom mesta. Srdečne blahoželáme a sme radi, že si tento čin vedenie nášho mesta váži rovnako, ako jeho občania.

Teraz sa asi čitatelia  SeredOnLine.sk  spýtajú, kde sú fotografie zo stretnutia s primátorom mesta, kde sú fotografie ocenených, bez hanby môžem napísať - hrdinov. Nuž priatelia, nie sú. Vedenie mesta  Sereď, teda primátor a ani viceprimátor a hovorca v jednej osobe,  SeredOnLine.sk  totiž o tejto udalosti neinformovali. Neinformovali ani  Ivetku, ktora sa spolu s mamičkou a otcom dva razy  počas piatka a soboty na vlastné náklady venovala udalosti s účelom jediným - ukázať pozitívnu časť diania v meste a prezentovať dvoch ľudí, ktorí urobili tú najšlachetnejšiu vec, akú urobiť mohli. Zachránili ľudský život.

Pýtam sa verejne - čo vedenie mesta nami občanmi zvolené do funkcií týmto dokázalo? Koho si myslia že potrestali zatajením odmeňovania pred médiom, ktoré len počas víkendu preukázateľne navštívilo  cez  33 000    čitateľov?  Potrestali Ivetku za jej aktivitu vykonanú za jej vlastné peniaze a v jej vlastnom voľnom čase? Alebo si snáď myslia, že potrestali mňa za to, že im upozorňoavním na sústavné vážne prešlapy kazím tak sofistikovane za peniaze nás občanov budovaný image?

Nie! Opätovne zabránili šíreniu informácií medzi obyvateľov mesta, občanov a voličov, ktorí im dali funkcie a nie malé pravideľné platy. Zároveň však týmto dokázali, že im na dobrom mene mesta prezentovanom navonok vôbec nezáleží. Jasne a zrozumiteľne nám všetkým dali na vedomie fakt, že občan nemôže počítať so šírením informácií tým spôsobom, ktorý on považuje za dobrý, overený a správny. 

Vedenie mesta sa zachovalo presne tak, ako v prípade rokovania s riaditeľom ZsVS Taričom. V oboch prípadoch však nezabudli na médiá, ktoré sa problematike buď nevenovali vôbec, alebo sa jej venovali povrchne, prípadne  neskoro. A to ich za kvalitnú prácu  chtiac/nechtiac  platíme my všetci.

Vedenie mesta nám - vám dokázalo, ako sa správa voči tým, ktorí odmietnu zohnúť chrbát a trvajú na svojich právach a rovnakom prístupe nielen voči všetkým médiám, záujmovým združeniam, klubom, ale aj  občanom.

Pán Ivan Sklenár pod jedným z predchádzjúcich článkov napísal  HANBA! Ja sa dnes pripájam...


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign