Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Betónové kvádre zložené na trávniku pri sporitelni neveštia nič dobré...

Miloš MajkoDátum05. 04. 2014 20:38:36TémaPostreh občana
200

Za postreh občanov považujeme otázku, na čo budú využité staré betónové komponenty - podvaly, obrubníky? - ktoré uložené na paletách niekto zložil na trávnik pred Slovenskou sporitelňou. 

Tušenie majú ľudia, ktorí sa pohybujú či bývajú v tejto časti mesta. Podľa ich vyjadrenia, už dlhšiu dobu sa práve tu pohybujú hliadky polície a upozorňujú vodičov na šikmé parkovanie, ktoré je v rozpore s dopravnou značkou  umožňujúcou parkovanie pozdĺžne.

Šikmé parkovanie, na ktoré sa rokmi naučili vodiči významne šetrí parkovacie miesta a treba pripomenúť, že nik nepamätá haváriu spôsobenú takýmto parkovaním a to ani pri cúvaní zaparkovaných áut da hlavnej cesty, ktorá je dostatočne široká a prehľadná.

Ako sa nám vyjadrili pracovníci prevádzok v okolí, nevedia si predstaviť stav, že by pozdĺžnym parkovaním bolo ubraných asi 10 parkovacích miest práve tam, kde ich je akútny nedostatok.

Spýtame sa vedenia mesta, čo s betónovými tvárnicami inak zloženými na trávniku kto zamýšľa. Snáď toto bude vysvetlené aj majiteľom či prevádzkovateľom obchodov v danej lokalite. Alebo že by zase niekto najskôr konal a až následne vysvetloval?

Na spôsob parkovania sa systematicky na stretnutiach s vedenia mesta s občanmi sťažuje jeden z občanov. Tvrdí, že buď je potrebné zmeniť dopravnú značku, alebo spôsob parkovania vodičov. S tým sa dá naozaj iba súhlasiť. Je tak náročné prispôsobiť požiadavky občanov  súčasnému stavu?

Zatiaľ je možné súhlasiť s názorom, že betónové kvádre zložené na trávniku pri sporitelni neveštia nič dobré a môžeme dodať, že ani estetické. Necháme sa prekvapiť?


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign