Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Bude SOL vedením mesta ignorované? - AKTUALIZOVANÉ

Miloš MajkoDátum24. 07. 2013 13:20:38TémaKvalita pitnej vody

O 12.02  som  e-mailom odoslanym na adresy:  'primator@sered.sk', 'prednosta@sered.sk', 'Ľubomír Veselický' a s kopiou na 'seredonline@seredonline.sk'  odoslal ziadost s predmetom   "Ziadost vo verejnom zaujme" s nasledovným obsahom:

Ziadam Vas o bezodkladne zaslanie obsahu oznamu vyhlasovaneho v mestskom rozhlase s rozpismi stanovist cisterien s pitnou vodou. Oznam bude beodkladne uverejneny na SOL. Ziadam Vas zaroven o okamzite preposielanie, resp. uverejnovanie na SOL vsetkych aktualnych informacii tykajucich sa situacie s vodou.

Za SOL a obciansku iniciativu, Milos Majko

- - -

Je niečo po jednej hodine. Odpoveď od vedenia mesta - žiadna. Sťažností od občanov na nedostatočné informovanie verejnosti - veľa.

Vážený pán viceprimátor, primáror a pán prednosta úradu - ešte raz pripomínam , my nesúťažíme!!  SOL je médiom akcepotovaným občanmi mesta a nejde nám o nič iné, ako o korektné informovanie verejnosti, rýchle a účinné sprostredkovanie informácií a to formou, ktorú občania akceptovali a požadujú.

Žiadam  Vás v mene občianskej iniciatívy a OZ  Občan rozhodni, v mene SOL  ako aj v mene svojom - akceptujte fakty a komunikujte s občanmi informačnými kanálmi, ktoré oni využívajú a nie tými, ktoré Vy chcete, aby využívali. Nenúťte ľudí prispôsobovať sa  Vám, ale prispôsobte sa  Vy im !!  Mesto nie je súkromná firma a obyvatelia nie sú jej zamestnancami, ktorí sú povinní  Vás počúvať na slovo. Mesto je živý organizmus 17 000 individuálnych osobností, z ktorých určité množstvo  Vás volilo do funkcií, nie na to, aby ste im rozkazovali, ale aby ste za naše peniaze naše želania a predstavy napĺňali v praxi.

Opätovne  Vás týmto teda verejne žiadame, aby ste všetky informácie bezodkladne uverejňovali na  SOL, ktoré v regióne nepochybne patrí medzi médiá najsledovanejšie a rešpektované.

V nadpise stojí:  "Bude  SOL  vedením mesta ignorované?". Úplná pravda je však takáto.  SOL je iba prostriedkom komunikácie. SOL sú obyvatelia mesta, občania a voliči. SOL sú ľudia, ktorí píšu iba to, čo žijú. Ignorovaním  SOL teda ignorujete nás - ľudí !

- - -

AKTUALIZOVANÉ:     24.07. 2013  17:56

Dnes o  17:47 sme dostali od hovorcu primátora mesta, viceprimátora a poslanca  MsZ  Ľubomíra Veselického odpoveď na našu žiadosť, v ktorej sme vo verejnom záujme požadovali iba informácie týkajúce sa nás občanov a obyvateľov mesta.

Text e-mailu od Ľubomíra Veselického:

Vážený pán Majko!

Všetky informácie obyvateľom Serede poskytuje mesto Sereď v elektronických SN na webovej stránke mesta, mestským rozhlasom, plagátmi, alebo tlačovou formou SN. So žiadnym súkromným alebo verejno-právnym médiom nemáme vzťah, ktorý by nás zaväzoval k osobitnému duplicitnému podávaniu týchto informácií.

Ľubomír Veselický, zástupca primátora mesta Sereď


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign