Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Čitateľská súťaž - akú klikanosť dosiahol článok a fotografie kábla ktorý obstavali bytovkou? - diskusia voľná - TIPUJTE správny výsledok

Miloš MajkoDátum01. 02. 2011 20:32:36TémaKuriozity v meste
200

V internej štatistike návštevnosti SOL a ostatných titulov počítač eviduje nielen celkový okamžitý, denný či celkový prístup do novín, ale aj klikanosť na jednotlivé články uverejnené od vzniku novín. A v niektorých prípadoch sa jedná skutočne o zaujímavé čísla. 

Štandardná klikanosť na články s cca  30 fotografiami sa u bežných článkov pohybuje rádovo v tisíckach kliknutí a asi v 40 % článkov sa čísla pri článkoch  a fotografiách dostali  niekde medzi  10 až 20 tisíc kliknutí. Bolo však veľa článkov, ktoré prekonali určitú bariéru, ktorá sa pomerne dlhodobo pohybuje okolo čísla  25 000. Systém je však nadstavený tak, aby vyhodnocoval  20 najklikanejších a teda pre čitateľskú verejnosť najžiadanejších článkov.

Práve tieto články sme sa rozhodli pripomenúť čitateľom. Na dvadsiatich fotografiách prinášame práve už spomenutých dvadsať materiálov, ktoré zaujali najviac. Pri každom z nich je aj počet kliknutí na samotný článok a tiež na fotografie, ktoré sú v galérii predmetného článku. Iba pri jednom z nich sme túto informáciu zo záberu zámerne vyretušovali. Prečo?

Stĺp osadený v ceste a kábel obstavaný stavbármi pri realizácii nových mestských bytoviek  nielen že v našich novinách trhol rekord, ale nami natočené a spracované video a fotografie  obleteli doslovne celý svet. Materiál prebrali ako Slovenské, tak viaceré zahraničné médiá a na  youtube.com toto  video patrí dlhodobo medzi najsledovanejšie Slovenské videá. Inak povedané,  kábel nás preslávil. Takúto intenzívnu reklamu si asi žiadne mesto zaplatiť jednoducho nedokáže. Ale poďme k veci.

Pripravili sme pre čitateľov  SeredOnLine.sk  malú súťaž. Odpoveď na otázku nie je zase až taká zložitá - pozostáva z jedného čísla. Chceme vedieť, aký majú naši čitatelia odhad. Preto sa pýtame:

Akú klikanosť dosiahol článok s fotografiami a videom pod názvom:  Priatelia, tak toto si fakt zaslúžime ?  To sa už naozaj budeme musiť hanbiť povedať, že sme zo Serede ?  http://old.seredonline.sk/index.php?sekcia=clanky&clid=1254956401

Svoje tipy uveďte v diskusii pod týmto článkom. Najlepší odhad odmeníme  malou pozornosťou - šálkou potlačenou logom novín  SeredOnLine.sk  a kilogramom kvalitnej kávy.

Aby bol stav na počítadle férový a aby sme zabránili jeho sústavnej zmene pri načítavaní článku počas hlasovania, práve teraz pred dvomi svedkami fotografujem  monitor počítača. Fotografia bude prirodzene po ukončení hlasovania zverejnená, takže víťaz sa bude môcť prihlásiť sám. Pre korektné a nespochybniteľné určenie víťaza odporúčame zaregistrovať sa v novinách aspoň pod nickom, nakoľko hlasovanie bude pre tento prípad umožnené aj anonymným diskutujúcim, ktorých spojenie s hlasovaním je problematické, resp. takmer nemožné.


Fotogaléria k článku:

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

Zobraziť všetky fotografie
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
200
Autor: Miloš Majko

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign