Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Ďalšie mimoriadne zasadanie MsZ bude už v utorok

Miloš MajkoDátum29. 05. 2009 20:58:20TémaMestský úrad
Primátor mesta Mgr. Vladimír Vranovič na 2. júna 2009 o 16.00 hod. do veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi zvolal ďalšie mimoriadne zasadanie Mestského zastupiteľstva. Program: 1. Otvorenie 2. Stanovenie overovateľov zápisnice, voľba návrhovej komisie, mandátovej komisie 3a/. Zrušenie uznesenia MsZ č. 9/2008 k spolufinancovaniu projektu „ Rekonštrukcia a modernizácia ZŠ Fándlyho ul. Sereď“ 3b/. Návrh nového uznesenia k spolufinancovaniu projektu „ Rekonštrukcia a modernizácia ZŠ Fándlyho ul. Sereď „ 4. Havarijný stav trávnika na futbalovom štadióne ŠKF Sereď – žiadosť o financovanie 5. Záver Zo zverejnených bodov bez bližšieho popisu je pre občana ťažko posúditeľné, o čo presne ide. Možno za úvahu stojí, bod 4. "Havarijný stav trávnika na futbalovom štadióne ŠKF Sereď – žiadosť o financovanie" O čo vlastne ide, kedže ešte pred par dňami bol trávnik na štadióne v perfektnom stave, dokonca organizátori Kynologickeho dňa mali obavy, že im na trávniku nebude umožnené vystupovať v programe organizovanom pre deti občanov mesta? Pokúsime sa zistiť podrobnosti.

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign