Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Dalšie zasadanie MsZ už v utorok

Miloš MajkoDátum11. 06. 2009 18:52:55TémaMestský úrad
 Zdroj: www.sered.sk
Primátor mesta Mgr. Vladimír V r a n o v i č zvoláva zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi na deň 16. júna 2009 o 8.00 hod. o veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi. Program: 1. Otvorenie 2. Voľba návrhovej komisie, mandátovej komisie, stanovenie overovateľov 3. Informatívna správa o činnosti mestského úradu a Mesta Sereď od ostatného MsZ ( primátor mesta ) 4. Interpelácie poslancov 5. Kontrola plnenia uznesení ( hlavná kontrolórka ) 6. Informatívna správa o príprave projektov ( zástupca primátora ) 7. Správy hlavnej kontrolórky 8. Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavnej kontrolórky na II. polrok 2009 ( hlavná kontrolórka ) 9. Návrh organizačnej štruktúry MsÚ Sereď ( prednostka MsÚ ) 10 . Informatívna správa o výsledku hospodárenia Mesta Sereď za I. štvrťrok 2009 ( zástupca primátora ) 11. Zmena rozpočtu Mesta Sereď na rok 2009 ( zástupca primátora ) 12. Žiadosti fyzických a právnických osôb ( vedúca odd. správy majetku mesta ) 13. Rôzne 14. Záver Dá sa predpokladať, že do programu zasadania MsZ bude vložený aj bod "Odmeny primátorovi mesta, viceprimátorovi, hlavnej kontrolórke a poslancom MsZ". Program zasadania vyzerá zaujímavo, bod 5. bude pravdepodobne plný výhovoriek, prečo niektoré z uznesení MsZ ešte z minulého roku nie sú splnené. Nase noviny ako obyčajne prinesú záznam z rokovania, co však neznamená, že účasť občanov nie je potrebná.

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign