Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Firma poškodený poklop opravila v podstate ihneď

Miloš MajkoDátum15. 01. 2016 00:45:44TémaPostreh občana
200

Nebolo ani deväť hodín ráno, keď sme sa išli pozrieť na stav poklopu, ktorý ešte v predošlý večer bol nebezpečnou prekážkou na ceste v Hornom Čepeni. Na základe upozornenia občana a čitateľa  SOL sme o tomto probléme písali tu:  http://www.seredonline.sk/clanky/otvoreny-kanalovy-poklop-je-nebezpecnou-prekazkou/

Kanál bol poklopom zatvorený, no podľa stavu okolo neho  sme to správne miesto identifikovali bez problémov. Počas fotografovania poklopu, na miesto došli dve autá a po slušnom pozdrave sa dvaja pracovníci firmy Hracho pustili do práce. Popri tom mi bez problémov povedali, že sú poverení vykonať opravu tak, aby sa problém z predošlého dňa neopakoval.

Úplne bez problémov mi dali telefónne číslo na majiteľa firmy s tým, že podrobnosti mi určite povie aj telefonicky. Aj tak bolo, krátky telefonát s podrobným vysvetlením ako "histórie", tak plánu okamžitej opravy a - prísľub písomného stanoviska pre noviny.

E-mail z firmy prišiel podľa dohody s týmto obsahom:

Redakcia SereďOnline
p. Majko

Vec: Reakcia na článok  „Otvorený kanálový poklop je nebezpečnou prekážkou“

Dnes t.j. 14.1.2015, som bol prostredníctvom Vašej stránky SeredOnline, oboznámený s problémom poškodeného kanálového poklopu v Hornom Čepeni. Stavbu realizovala firma Energomont, pre ktorú sme robili výkopové práce. Ihneď som uvedenú firmu kontaktoval. Boli sme požiadaný firmou Energomont, aby sme uvedenú závadu, poškodený kanálový poklop, odstránili, čo sme dnes v doobedných hodinách aj vykonali a problém odstránili.

Poškodenie uvedeného poklopu vzniklo na základe toho, že v období medzi sviatkami, nebolo možné zabezpečiť pevnú cestnú betónovú zmes, nakoľko betonárky boli zatvorené. Preto bola použitá bežná mechová betónová zmes na obrubu poklopu, ktorá vplyvom mrazov sa poškodila a kanálový poklop sa uvoľnil a otvoril.

Pri dnešnej oprave bola použitá mrazuvzdorná cestná betónová zmes z vysokou pevnosťou, ktorá zabezpečí že poškodenie sa už nebude opakovať.

Ďakujeme občanom a stránke SeredOnline za upozornenie na závadu a veríme že problémy sa už nebudú opakovať.

S pozdravom    Miloš Hracho

- - -

Čo dodať na záver? Nuž, klobúk dolu pred prístupom ako zamestnancov firmy priamo na mieste, tak následne v telefonickej komunikácii zo strany majiteľa firmy. Hodnotíme na výbornú a sme radi, že môžeme prezentovať aj pozitívny prístup firmy  pri riešení problému, ktorý sa vyskytol v procese realizácie stavby, resp. po jej dokončení.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign