Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Informovanosť občanov bola nedostatočná II. - reakcia vedenia mesta

O dostatocnej, resp. nedostatocnej informovanosti obcanov mesta a sirokej verejnosti o studii Revitalizacie namestia Slobody v Seredi sme pisali v niekolkých prispevkoch. Veci sa ako v naich novinach, tak na oficialnej stranke mesta venoval aj poslanec MsZ Lubomir Veselicky. Na jeho diskusny prispevok v DF www.sered.sk reagoval viceprimator mesta Mgr. Peter Rampasek. Reakciu viceprimatora uverejnujeme. 29.05.2009 09:35 - RE: Informovanosť občanov bola nedostatočná zástupca Vážený pán Veselický, môžem Ťa ubezpečiť , že návrh štúdie revitalizácie a rekonštrukcie Námestia slobody od Ing. arch. Kráľa, 21.5. 2009 videl v zasadačke primátor , ja i všetci členovia poradných komisií tiež prvýkrát. Následne po prvých pripomienkach k tomuto odbornému návrhu zvolal primátor mimoriadne a samozrejme verejné zasadnutie MsZ na 27.5. 2009, pretože tlačí nás hlavne čas. Všetci vieme, že termín podania žiadosti so všetkými náležitosťami je 10.9.2009 o ktorom ste bol informovaný na prvom riadnom zasadnutí MsZ po vyhlásení výzvy na podávanie dopytovo orientovaných projektov a to bolo 21.4.2009. Zároveň ste obdržal prezentáciu k tejto výzve . Už na začiatku tohto volebného obdobia sme si zapracovali rekonštrukciu Námestia slobody ako prioritu mesta, takže netvárme sa ,že nevieme o projekte. Podmienky získania EU fondov boli dané až výzvou na internete koncom marca 2009. Takže ,informácie máš ty ako poslanec, každý člen poradných komisií a tiež občan presne také aké má primátor . Sme na jednej lodi a pracujme tak ,aby sme sa v učenom čase dostali do cieľa. Na ďaľších informáciách sa pracuje. Prezentácia zámerov a ponuka záujemcu o Mestský bytový podnik pre členov poradných komisií bola z iniciatívy poslanca Ing. Kyselého dňa 27.5.2009. Mesto Sereď zatiaľ neobdržalo oficiálnu ponuku záujemcu a po rozhovore s konateľom spoločnosti ho obdrží v najbližšom čase. Písomný materiál spoločnosti si prevzali len poslanci v zalepených obálkach 21.4.2009. Verejnosť a hlavne obyvatelia dotknutých bytov budú informovaní o tejto iniciatíve. Zdroj: www.sered.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign