Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Jeden by nepovedal, ako sa tí funkcionári na seba podobajú...

Miloš MajkoDátum12. 05. 2017 01:26:10TémaTak to vidím ja...
200

Šintava  |   Niektorí občanmi  volení zástupcovia veľmi rýchlo po voľbách, resp. po prebraní funkcie začnú stvárať fakt divné veci. Predseda NR SR Andrej Danko nielenže obmedzí demokraciu v zákonodarnom zbore, ale obmedzí aj jedenie Horaliek, zakáže nosenie tričiek a používanie názotných pomôcok pri vystúpeniach zákonodarcov. A nakoniec dovolí čítať poštu občanov adresovanú zákonodarcom. No fuj! - ostuda ostudná.

Starosta obce Šintava  Miroslav Holička  úmyselne a demonštratívne nedodržiava zákony ani ním podpísané VZN-ká, podá žalobu na súkromnú firmu niekoľko dní po premlčaní skutku (ak by sa stal), svojimi nekompetentnými rozhodnutiami v mene obce poškodí na právach občanov iného mesta, sám sebe udelí imunitu akou nedisponujú ani poslanci  NR SR, porušuje rokovací poriadok pri vedení OZ a svojvolne nedodržiava jednotlivé body programu schválené poslancami OZ, uteká pred otázkami občanov obce kde bačuje a - neodovzdáva poštu od občanov poslancom OZ. No fuj! Ostuda ostudná.

Tak teda rozmýšľam, čím to je, že takíto ľudia sú ešte v politike. Čím to je, že sa im stále občania skladajú na bohaté výplaty, výhody prináležiace im zo zastávaných verejných funkcií a čím to je, že im toto primitívne konanie ľudia ešte stále tolerujú?

Nuž, nie sme ako bratia Česi, ktorí znovu vyšli na Václavák, aby politikom pripomenuli, kto má v spoločnosti posledné slovo. História ale ukázala, že síce s určitým spozdením, no aj  Slováci vedia hlavy zarýpané od hliny zdvihnúť a urobiť zmeny tam, kde sú pre zdravý vývoj spoločnosti nevyhnutné. Už aby sa znovu zbadali a konali ...


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Juraj Kukla | 12-05-2017 07:00:20
A tu na to celé dáva odpoveď aj jeden "zlý fašista, poslanec NRSR" ktorého idú zavrieť do basy.
https://www.facebook.com/mora.jan/videos/1763209507303170/
Juraj Kukla | 12-05-2017 06:53:18
Čím to je??? No je to tým, že táto nová "zbastardená západná demokratická totalita" ktorá sa tu pod ochranou zákona účelovo vyvíja 27 rokov, zašla priďaleko. Vytvorila si miestne obecné totality, miestnych zákonom chránených mocipánov. Vyrabovala všetko čo sa dá, pod zámienkou demokracie znefunkčnila obranu ľudí, zastrešuje to štátna totalitná mašinéria a nadvláda EÚ ktorej to vyhovuje. Občania by konali proti odstraňovaniu práva, vedeli by konať, poznajú zákony, vedia ich používať!!! Lenže nová totalita im to úplne znemožnila a v súčasnosti graduje aj zastrašovanie, dokonca si na to urobili špeciálny zákon. Polícia a prokuratúra sa dnes volá "skutok sa nestal, skutok nie je trestný čin, nekonal úmyselne" a keď sa na nás ešte opovážite obrátiť a bojovať proti papalášom, dáme Vás na psychiatriu. A pre čo sa na funkcie dostávajú väčšinou zločinci? Lebo nemajú žiadne zábrany, môžu klamať, lebo majú v rukách už všetku moc a maistrimove médiá. Vládne tu svinský kapitál spolu s najväčšou nevolenou západnou politickou stranou t.j. " platené mimovládky" . Dá sa toto ešte odstrániť nejakým nežným prosením navedených detičiek v uliciach Bratislavy? Nedá!!!

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign