Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Každé prečo má svoje preto...

Miloš MajkoDátum08. 05. 2015 21:46:56TémaTak to vidím ja...
200

Dnes som na SOL ako hlavný reklamný banner umiestnil reklamu na akciu poriadanú v amfiteátri. V popoludňajších hodinách do diskusie pod článok týkajúci sa odmien pre prednostu pribudol tento diskusný príspevok:


pre: Miloš Majko | 08-05-2015 16:01:07 |
Prečo ste obnovu amfiku na SOL skritizoval a teraz tu máte reklamu na premietanie v amfiku? A áno aj tú obnovu amfiku ste skritizoval pretože ju robilo mesto.


Máte pravdu, amfiteáter, resp. jeho rekonštrukciu po tom, ako ho poslanci MsZ spolu s predchádzajúcimi vedeniami mesta nechali schátrať, som nepovažoval a ani dnes by som nepovažoval za prioritu. Nie preto, že by som odsudzoval samotnú ideu amfiteátra - aj ja som v časoch pred revolúciou patril k jeho pravidelným návštevníkom - ale som realista a viem, čo dnešnú mládež láka a čomu dávajú prioritu.
Počas ostatných 25 rokov sa zmenilo nielen počasie, ale technológie postúpili tak dopredu, že TV, kino, amfiteáter z najatraktívnejšími a najnovšími filmami má každý mladý človek vo vrecku vo svojom mobilnom telefóne a či chceme, alebo nechceme jednoducho je preč doba, kedy systematicky a húfne budú tisíce ľudí chodiť vo večerných hodinách do amfiteátra a zabalený v deke prípadne pod dáždnikom sledovať film, ktorý mali alebo majú možnosť vidieť v pohodlných sedačkách moderných kín v nákupných centrách, prípadne v autobuse či jednoducho doma v posteli na počítači prípadne už spomenutom mobilnom telefóne.
Fakty sú nevyvrátiteľné. V časoch kedy boli amfiteátre aktuálne, na sledovanie nejakej americkej mnoho krát aj sovietskej filmovej vychytávky jednoducho nebola iná možnosť.
Dnes, však amfiteáter máme, bol zrenovovaný nie za málo peňazí pochádzajúcich z verejných finančných zdrojov a jeho údržba stojí občanov hodne peňazí na to, aby amfiteáter nebol využívaný. Preto si myslím, že je správne podujatia konané v amfiteátri podporiť propagačne, keďže na to mám asi najlepšiu možnosť v meste.
Seredonline som v histórii vždy viedol tak, aby bolo všetko pozitívne v meste maximálne propagované a ak niektorá akcia na SOL propagovaná nebola, alebo nie je, nie je to vinou Seredonline, jeho tvorcov, alebo vedenia, ale tých, ktorí propagáciu z nejakých dôvodov nepožiadali alebo nežiadajú.

Na Seredonline dnes boli uverejnené dva veľkorozmerové bannery a to už spomenutý banner propagujúci akcie týkajúce sa hokeja, ale aj reklamný leták k zajtrajšiemu podľa môjho názoru výbornému podujatiu Míľa pre mamu, ktoré je určené ako všetkým mamičkám tak ich detičkám.

Noviny Seredonline boli, sú a trvale zostanú novinami pre všetkých občanov a ja osobne trvám na odlišovaní môjho občianskeho postoja voči niektorým praktikám samosprávy a môjho postoja týkajúceho sa slobody slova a publikovania všetkých materiálov týkajúcich sa diania v meste a regióne. Povedané inak, nie som odkázaný na to, aby som sa snažil blokovať akékoľvek informácie pred publikovaním v médiu a na rozdiel od médií, ktoré si občania mesta platia zo svojich peňazí na Seredonline k žiadnej cenzúre ani selekcii informácií nikdy nedochádzalo, nedochádza a pokiaľ bude Seredonline pod mojim vplyvom, ani dochádzať nebude.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Foto: (C) Denis Majko
200
Autor: Miloš Majko

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign