Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Konečne odhalené skutočné dôvody niektorých investícií v meste.

Dnes v skorých ranných hodinách, sme v redakčnej pošte našli tak trošku bonzácky material poodhaľujúci najnovšie vízie vedenia mesta.

Snaha o rekonštrukciu kaštiela, amfiteátra a tiež nová príjazdová cesta majú skutočne svoje opodstatnenie. Sofistikované maskovanie zámerov mestským mytológom prekukol naozaj iba  jeden výborne informovaný  občan.  Vedenie mesta prezieravo počítalo s výsledkom volieb no  nie tých koncoročných komunálnych, ale už nedávnych -  prezidentských. Totiž dlhšiu dobu pripravujú samotný kaštiel  a to ako záložnú alternatívu pre nového prezidenta krajiny, ak by sa z neznámych dôvodov v dohľadnej dobe vyskytol  problém napr. s dodávkou elektriny do prezidentského paláca, či odstávkou tepla pre deficit v rozpočte prezidentskej kancelárie. Je šľachetné, že naši poslanci myyslleli aj na kolegov z veľkého parlamentu. Ak by na divadlo ktoré hrajú už štvrť storočie bola rokovacia sála parlamentu malá, náš amfiteáter má byť rekonštruovaný už onedlho.  Je obdivuhodné že naše mesto buduje alternatívu prakticky pre celé vedenie krajiny.

K novému sídlu prezidenta i priestoru pre hromadné vystúpenia slúži cesta zo zámkovej dlažby (inak naozaj najkvalitnejšia v meste)  s priamym napojením na autobusovú stanicu, na ktorej ešte stále stojí dostatok expresov do a z Bratislavy, momentálne využívaných hlavne poslednými zamestnanými obyvateľmi mesta.

Tentokrát je potrebné povedať, že na naše mesto môžeme byť právom hrdí. Nie každému sa totiž podarí mať tak vynaliezavých volených zástupcov. Dokazuje to, že  sedenie  v zastupiteľstve prakticky od revolúcie svoju stopu  na intelekte  zanechať musí naozaj u každého jedinca.

Nám bežným občanom teda zostáva veriť, že aspoň bezpečnostná situácia v meste sa z dôvodu vyššej frekvencie ochrankárov  našich politikov výraznejjšie  zlepší...

Poznámka na záver: je pochopiteľné, že neumožnenie vstupu občanom na komisie i ďallšie verejné rokovania týkajúce sa života v meste a jeho financovania z verejných zdrojov bolo opodstatnené. Išlo zrejme o štátne tajomstvo, ktoré bolo nutné pred prostoduchými zvedavcami spomedzi občanov utajiť.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign