Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Mesto tvorí rozpočet - poslanec Michal Hanus chce investovať do detí

Miloš MajkoDátum30. 09. 2015 10:44:12TémaPoslanci MsZ

Novinky

V súčasnosti sa pripravuje rozpočet na budúci rok, kde môžu poslanci podľa ich vlastného uváženia obodovať navrhnuté investičné akcie. Tie, ktoré dostanú najviac bodov, budú zrealizované. Na zastupiteľstve, kde sa schvaľovala dotácia na rekonštrukciu štadióna v Seredi som poukázal na zlý stav športovísk na našich základných školách ako aj na to, že od roku 2008 sa riaditeľ ZŠ Fándlyho pokúša rekonštrukciu areálu presadiť, ale márne. Stále je niečo dôležitejšie. Dôležitejšie ako naše deti, naša budúcnosť, teda aj budúcnosť nášho mesta. Preto som dňa 21.9.2015 poslal všetkým poslancom nasledujúci mail. Verím, že sa zmena konečne podarí a poslanci pochopia, že deti treba viesť k športu, ale ak na to nebudú vhodné podmienky, bude to veľmi, ale veľmi problematické. Najme na športoviskách, na ktorých hrozí skôr úraz, ako vidina kvalitných výkonov.

"Vážené kolegyne, kolegovia. Na jednom z posledných zasadnutí MsZ v Seredi som poukázal na bežecký areál na Fándlyho škole, ktorý je v dezolátnom stave. Škola je dlhodobo na popredných priečkach nielen v okrese, ale aj v kraji. Cez to všetko jej adekvátny priestor na atletiku chýba. Tu sa nejedná len o skupinu nadšencov, ale o stovky žiakov a niekoľko desiatok, až nie stoviek nadšencov behu. To, že ich v Seredi máme, sme mali možnosť vidieť v sobotnom behu nádeje. Na spomenutom zastupiteľstve bolo povedané, že treba rekonštrukciu navrhnúť. Pán riaditeľ Dr. Čomaj má od roku 2008 vypracovaný projekt a do materiálov na rozpočet dal aj položku zameranú na rekonštrukciu bežeckého oválu na ZŠ Juraja Fándlyho Sereď v sume 84000,-€. Preto vás milé kolegyne, kolegovia, žiadam o podporu tohto bodu. V meste Sereď nie je jediná kvalitná bežecká dráha a deti športujú na súčasných, zničených. Tu ide aj o ich bezpečnosť. Táto by slúžila ako stovkám žiakov, tak aj širokej verejnosti. Teda nadšencom športu. Nerobíme to pre mňa, ale pre nás všetkých, naše deti, ktoré sú budúcnosťou mesta. Verím, že tento projekt po rokoch odkladania podporíte a budeme môcť hrdo povedať, že si miesto v MsZ zaslúžime, lebo čo robíme, robíme v prospech občanov mesta Sereď."

Zdroj: FB


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign