Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

MsZ rokuje - bude sa zaoberať aj situáciou s vodou

Miloš MajkoDátum23. 07. 2013 18:14:07TémaMestský úrad
200

Dnes o  18.00 hodine začalo rokovanie  MsZ. Po úvodných formalitách požiadal poslanec Pavol Kurbel o doplnenie programu rokovania o bod "vzniknutá situácia s vodou". Poslanci hlasovali za doplnenie bodu do programu - proti rokovaniu o situácii s vodou hlasoval jediný poslanec  MsZ a to  Ľubomír Veselický.

Rokovanie pokračuje vystúpením riaditeľa  Mestského bytového podniku pána Káčera.

---

zo zdroja: mesto Sereď

19.30 Prestávka na prípravu znenia návrhu uznesenia

18.58

Mestské zastupiteľstvo zobralo na vedomie správu, rozhodlo o začatí prípravy verejnej súťaže na prenájom a schválilo výberovú komisiu.

20.05
Bod 4. Situácia v meste s pitnou vodou
Vystúpil poslanec Kurbel a navrhol aby bola vyzvaná vodárenská spoločnosť na rozmiestnenie viacerých cisterien na riešenie vzniklej situácie s vodou nevhodnou na pitnú.

Vystupujú občania mesta.

Primátor informoval o aktuálnom schválení investície vodárenskej spoločnosti do nového potrubia medzi Sereďou a Galantou a o júnových odberoch vody, ktoré dalo mesto robiť.

Poslanci zobrali na vedomie vystúpenie občanov.

20.35 Primátor mesta ukončil rokovanie.
 


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign