Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

MsZ rokuje. Dnes sa bude zaoberať poliklinikou, odmenou pre kontrolórku i poslancov a tiež špinavou vodou z vodovodu

Miloš MajkoDátum11. 06. 2013 08:44:29TémaMestský úrad
200

Od  8.00 ráno začalo rokovať Mestské zastupiteľstvo. Po úvodných oficialitách niektorí poslanci navrhujú doplnenie bodov  do programu rokovania.

Návrhy predložili napríklad poslanci Horváth, Král, Kurbel, Veselický  a Kyselý.

Poslanec  Horváth navrhol stretnutie s drobnými podnikateľmi za účelom diskusie, ako by podnikatelia a mesto mohli byť úspešní. - návrh v hlasovaní prešiel

Poslanec Veselický navrhol poskytnutie dotácie vo výške  300 Eur na akciu  Na vysokom  bicykli  deťom. - návrh v hlasovaní prešiel

Poslanec Kyselý  navrhol udeliť odmeny  a to hlavnej kontrolórke  vo výške  1500 Eur a polancom  MsZ po  500 Eur. -

Poslanec  Kurbel navrhol do rokovania zastupiteľstva zaradiť bod   týkajúci sa špinavej vody v meste. Zaradiť ho navrhol medzi  16.00 a  17.00 hodinu, aby sa ho mohli zúčastniť aj obyvatelia mesta, ktorí sú počas dňa v zamestnaní.  -  proti zaradeniu tohto bodu do rokavania  MsZ bol poslanec Kalinai, ktorý tvrdil, že nie je zato, aby boli na  MsZ občania volaní na Mestské zastupiteľstvo. K tomuto bodu sa vyjadrili viacerí poslanci. - návrh v hlasovaní prešiel. 

Mestské zastupiteľstvo na základe žiadosti obyvateľov mesta  bude o špinavej vode rokovať dnes medzi  16.00 hodinou a 17.00 hodinou v samostatnom bode rokovania.

Obyvatelia mesta majú možnosť zúčastniť sa tohto rokovania k tomuto bodu, ktorý má pre každého obyvateľa a jeho deti veľký význam.  Rokovanie však bez äčasti obyvateľov nebude mať náležitý význam, preto je dôležité, aby si obyvatelia mesta našli čas a prišli na MsÚ o  16.00 hodine.


- - -

Primátor prítomných informoval o akciách v meste uskutočnených za uplynulé obdobie. Bolo ich dosť a niektorí prítomní ich konanie pochválili.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign