Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

MsZ zasadá mimoriadne za enormnej účasti občanov mesta a prezidenta PZ Jaroslava Spišiaka

Miloš MajkoDátum26. 08. 2010 17:43:22TémaBezpečnosť

O 17. hodine začalo mimoriadne zasadanie MsZ, ktorého sa zúčastňuje poslanec NR SR Zoltán Horváth a prezident PZ SR Jaroslav Spišiak. Na zasadanie prišiel historicky najvyšší počet občanov mesta - nestačia stoličky vo veľkej zasadačke a ľudia stoja po bokoch zasadačky a aj na chodbe. Okrem poslancov MsZ sa do diskusie zapoja aj prítomní občania. Zo zasadania prinašame videozáznam. - - - AKTUALIZOVANÉ: Text prijatého uznesenia MsZ k bezpečnostnej situácii v meste. Návrh na uznesenie: 1/Mestské zastupiteľstvo v Seredi na svojom zasadnutí dňa 26.08.2010 p r e r o k o v a l o bod programu Bezpečnostná situácia v meste Sereď. 2/ k o n š t a t u j e, že na základe žiadosti občanov o riešenie bezpečnostnej situácie bola spísaná sťažnosť občanov mesta na činnosť príslušníkov PZ SR, ktorú v priebehu 11 hodín podporilo svojimi podpismi 1968 občanov mesta. V sťažnosti je len sčasti popísaný stav kriminality v meste Sereď a katastrofálny stav v oblasti bezpečnosti 3/ p o v e r u j e zástupcu primátora mesta Sereď doručiť uvedenú sťažnosť s podpisovými hárkami predsedníčke vlády SR, ministrovi vnútra SR a prezidentovi PZ SR s naliehavou žiadosťou o riešenie vzniknutej situácie. 4/ Mestské zastupiteľstvo v Seredi vyjadruje hlboký súcit, solidaritu a morálnu podporu trom rodinám, ktoré boli poškodené nekalým konaním - výpalníctvom v ranných hodinách dňa 26.08.2010. A zároveň vyjadruje poľutovanie nad skutočnosťou, že rodiny takto prišli o svoj ťažko nadobudnutý majetok. Mestské zastupiteľstvo v Seredi zásadne odmieta takéto skutky, žiada o dôkladné vyšetrenie tohto výpalníctva a potrestanie vinníkov.


Fotogaléria k článku:

Zobraziť všetky fotografie

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign