Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Multidiskutujúci chcú zmiasť občanov a zľahčiť spoločenskú nebezpečnosť konania poslanca Koričanského. - AKTUALIZOVANÉ

Miloš MajkoDátum04. 01. 2018 10:52:11TémaPoslanci MsZ

Ďalším mimoriadne  diskutovaným článkom je včera uverejnený  "Dostal chuť na punčáky, tak ich zobral (ukradol) študentom. POSLANEC", v ktorom sme na základe svedectiev poškodených poukázali na amorálne, až zvrhlé konanie dlhoročného zamestnanca  Domu kultúry a poslanca  MsZ   Michala Koričanského. Za 24 hodín napriek dovolenkám, lyžovačkám a sviatkom článok navštívilo  4300  čitateľov, ktorí pod ním  zanechali   cez 50 diskusných príspevkov.

Už na pohľad drvivá väčšina príspevkov ostro odsúdila konanie poslanca Koričanského, no niekoľko príspevkov vyznieva v jeho prospech. Tieto príspevky sa stretli s odporom slušných ľudí pohŕdajúcich chmatáctvom poslanca a snažili sa dokonca jeho obhajobu vyvrátiť.

Aká je pravda ohľadom týchto príspevkov? Pozrime sa na ne bližšie.

Už včera pomerne rýchlo za sebou od jedného autora pribudli tieto tri:

rodic
01-01-2018 10:42:40 pan Majko zavadzate a klamete. dcera mi to rozpravala - dali mu za tanierik 6 - 7 zakuskov a bola pri tom aj triedna. to je všetko.

Upratovačka
01-01-2018 10:51:38 pýtali sta sa žiačok prečo nechali 4 hodiny otvorenú rano kuchynu ? Mohol si tam brat kto co chcel. a ráno tych ludi tam prejde vela. za jeden tanier zakuskov uražate človeka a bola pri tom triedna !prídite sa pozriet rano po stužkovej do ich šatní - bordel, prazdne flašky po alkohole, upchate WC atd.

Heligonkar
01-01-2018 11:00:39 opýtajte sa p. Skubena akým právom od nas pýtal a vyberal clenské a nechaval si to pre seba a neodvádzal to do Domu kultúry ? a dajte mu to mestké ocenenie nech tolko neplače, i ked si to nezaslúži !

Ako vyplýva z použitých nickov, jeden pisateľ sa snažil navodiť dojem, že sa zrazu zmobilizovala nielen uvedomelá upratovačka, ale ako "rodič" sa pokúsil zaútočiť aj na mňa, aj keď s incidentom nemám nič spoločné a nebol som pri ňom.  Pod nickom "Heligonkár" zase zaútočil na Dr. Skubeňa, ktorý sa "previnil" tým, že bol náhodným svedkom pri sťažnosti poškodených študentiek riaditeľovi DK a ako uviedol aj vo videu, vykonával dokonca aj robotu za ktorú zamestnanec DK Koričanský asi 40 rokov poberá výplatu.

Ďalším multiobčanom je diskutujúci, ktorý SOL "obohatil" o tieto skvosty:

mirosla
31-12-2017 16:58:01 zavist. asy sa tam potrebuje niekto dostat na jeho funkciu,co lubi puncaky. aj ja by som sy dal.

anonym
31-12-2017 23:30:57 este stale mu nikto nic nedokazal. jedna babka povedala.

anonym
01-01-2018 20:28:16 co sa vyhrazate ze sa da zistit. ked posielam z nejakej kaviarne tak prdel zistite. len neplaste ludi. nech pisu co vidia,cosa bojite.

A ďalším tento exemplár fantáziu si púšťajúci ešte ďalej snažiac sa znovu do svojich nezmyslov namotať aj mňa.

iveta
01-01-2018 13:21:13 dobre to povedal Primatoer mesta na popslednom zastupitelstve o Majkovi sloba an nenávisť je v ňom. a Skuben ako keby sa našli. Máte nejaké dôkazi alebo lejn jedna pani , študentka povedala a ani pri tom nebola. dúfam že sa právnik toho pána ozve a pán Majko bude mať problémi. Dôkaz pán Majko máte to na videu, alebo fotku. Pozor obviniť niekoho je ľahké ale dôkazi nie sú. zasezavádzate a klamete. Len tak ďalej !

suseda od kultúrneho
01-01-2018 13:24:17 Videla som po koncerte Heligonkárov ako si pán Skuben po akcii naklada tovar do svojho auta a bolo toho vela, pivo šampus, jedlo. Pýtam sa a to mohol ? Majko odpovedz a neboli to za tanier zakuskov.

Keď porovnáte oba príspevky zistíte, že v prvom sa hrá na polodebila neschopného napísať bez chyby jednu vetu a v druhom  sa snaží dokonca "múdro" stavať aj nejakú tú filozofickú otázku.

Priatelia, prečo znovu zabíjam čas zverejnením týchto informácií? Preto, lebo pokusy o zneužitie SOL a manipulácia verejnej mienky cez  média ovládané zopár ľuďmi v meste dosiahla neúnosnú mieru. Občan má malú šancu zorientovať sa v sofistikovaných metódach využívaných na propagandu a ani len netuší o cenzúre, ktorá sa diala a deje v nich.

Považujem za nevyhnutné  ukázať čitateľom, čo všetko sú schopní  niektorí ľudia spraviť na dosiahnutie svojich cieľov na úkor občanov a obyvateľov mesta. SOL sa na týchto špinavostiach podieľať nebude a aj takýmito postupnými krokmi sa čitateľ naučí podvody a manipuláciu odhaliť sám.

Určite viete, že som počítal s útokmi na svoju osobu napriek tomu, že článok je vyhotovený výlučne na základe faktov poskytnutých poškodenými študentami, svedkami a triednou učiteľkou. Samotnú krádež nepoprel ani poslanec Koričanský. A dnes to je už len na ňom a občanoch. Ja by som bol najradšej, keby sa začal brániť právnou cestou a celý incident by bol riadne vyšetrený s vyvodením príslušnej zodpovednosti. Či tomu tak bude, ukáže pravdepodobne najbližšia budúcnosť.

- - -

AKTUALIZOVANÉ     02_01_2017

V diskusii článku týkajúceho sa  poslanca Koričanského  od  rovnakého autora vystupujúceho pod nickami   "rodic", "upratovacka" a Heligonkár, dnes ráno pribudol ďalší príspevok. Tentokrát sa diskutujúci vydáva za "matka študentky":

matka študentky | 02-01-2018 08:22:37 |

Písali ste uz aj o tom že do triedy dostali študenti krabicu zakuskov a financie ? Majko píšte všetko. a nebolo to tak ako píšete. dcera mi hovori niečo ine, ani ona nebola pri tom ako triedna dávala tnier zakuskov tomu pánovi. Majko zavádzate a klamete.

- - -

AKTUALIZOVANÉ     03_01_2017  11:00

Dnes ráno bol do diskusie na  SOL vložený mimo iných tento príspevok:

Neprávom a bez dôkazov obvinený | 03-01-2018 08:13:15 |
všetko to sú výmysli a klamstvá. ráno o 5 tej sme boli v kuchyni len ja a triedna a dala mi 7-8 zakuskov na tanier, nikto tam nebol tak neviem odkial ste to vzali ! Dajte mi nejaký dôkaz, že som kradol. Všetci študenti už boli doma, tak neviem odkial to mate a kto to vymyslel.Boli to zakusky ktoré ostali po stužkovej. Zvažujem dať trestne oznamenie na políciu za ohovaranie Sered online.Pán Majko potrebuje takéto spravy aby ste písali. Len sa Vám čudujem že pišete bez dôkazov. Inak kuchynu nechali otvorenú ked odchádzali, tak si mohol zobrať hocikto čo chcel.Štužkari dostali do triedy krabicu zákuskov a financie.To je všetko nebudem sa viac k tomu vyjadrovať. Tak píšte dalej,

 

Z  jeho obsahu vyplýva, že by autorom mohol byt poslanec   MsZ Michal KoričanskýPreto som dnes krátko pred 11. hodinou poslanca telefonicky oslovil - potvrdil autorstvo príspevku.

Vzhľadom na situáciu, v ktorej sa pán poslanec nachádza, chápem obsah jeho príspevku. Obrázok sa nám ale postupne skladá a my vidíme, že máme priznanie nielen k autorstvu dnešného príspevku, ale tým nepriamo aj ďalším štyrom. Takže už máme  5 príspevkov, každý s iným nickom vydávajúcim  sa tak za inú osobu:   "rodic", "upratovacka", Heligonkár, "matka študentky" a dnes to je "Neprávom a bez dôkazov obvinený".

Zvykne sa hovoriť, že trpezlivosť ruže prináša a tak zopakujem čo som už napísal a niekoľko krát aj povedal - Michal, podaj to trestné oznámenie, neodkladaj to. Čítajúc to, čo píšeš, sa totiž môže stať, že Ťa predbehne  napr. Dr. Skubeň, prípadne iný poškodený, keďže akosi sa odtŕhaš od reality. 

A znovu rada na základe skúseností: - komunikuj s občanmi, (povedz im pravdu, ospravedlň sa a choď už na dôchodok) nie s tým, kto Ti radami škodí. Ide o Tvoje meno, a Tvoj "poradca" má svojich starostí s klamaním občanov dosť. ;-) 

 

AKTUALIZOVANÉ     03_01_2017  23:35

Počas dňa s najväčšou pravdepodobnosťou rovnyký diskutujúci "bojuje" znovu. A znovu pod ďalšími nickami:

Anonym

03-01-2018 11:55:07 Ak mu tie zákusky triedna dala som zvedavý či je to pravda a ak je potom voľačo nesedí. Pán Majko , máte vyjadrenie triednej, alebo stačí keď sa vedro špiny vylialo a keď to Koričanský nebol, čo urobíte, lebo článok o tom že je de facto zlodej a kradol má autora. Je pravda že vy ste boli za študentami na pôde školy, môžete zverejniť vyhlásenie triednej? Ak ho teda máte a videla ho ako kradne 40-50 koláčov, čo je nemorálne ak to urobil. Ale ak sa mýlite, viete ako môže trpieť jeho žena deti a rodina?


Milan

03-01-2018 23:24:32 ja sa Vám seredania čudujem. Majko si robí do sered online članky a Heligonkár plače že mu nepriznali ocenenie mesta a že nebude robiť HELIGONKY A Vy sa zaoberáte 7 zakuskami ktoré dostal ten pán z kulturáku a v SEREDI SA vykupuju pozemky v Niklovke na stavbu bytov pre srbov a iných štatných prislušnikov.Zobudte sa a nepište somariny

 

Z obsahu týchto dvoch príspevkov je zrejmý úmysel odpútať pozornosť od príbehu poslanca MsZ Koričanského a diskusiu presmerovať na tému inú.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign