Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Na Krásnej, F. Krála a Železničnej znovu nefunguje verejné osvetlenie

Miloš MajkoDátum31. 03. 2015 23:55:22TémaRedakčná pošta

Z oficiálnej stránky mesta  Sereď:

10.01.2015 22:29 - nefunguje verejné osvetlenie

Milan
Dobrý deň, chcem upozorniť, že nefunguje už druhý deň verejné osvetlenie na uliciach: Fraňa Kráťa, Krásna, Rovná, Vysoká, Priečna, Slnečná a Nová. Toto osvetlenie dosť často vypadáva, hoci je nové. Nesvietilo ani 13.12.2014, ani 20. a 21.12.2014. Minule mi v tej tme niekto aj stierač na aute ukradol. Dá sa s tým niečo urobiť, aby osvetlenie nevypadávalo a aby naše mesto bolo bez poruchy viac bezpečnejším? Ďakujem.

12.01.2015 15:30 - RE: nefunguje verejné osvetlenie

zástupca
Vážený pán Milan! Desiateho januára 2015 boli po 17.00 hod. hliadkami MsP zistené nesvietiace svietidlá verejného osvetlenia na uliciach Pribinova, Železničná, Hviezdoslavova, F. Kráľa, Krásna, Slnečná, Priečna, Rovná, Vysoká, Poľná , Jesenského i Trnavská . Poruchy boli oznámené servisnej službe. Napriek zásahu servisných pracovníkov pre pretrvávajúci silný vietor došlo k opakovanému skratu v elektrických rozvodoch pre VO. Z dôvodu nevyhovujúceho stavu VO mesto v tomto roku pripravuje rekonštrukciu celej sústavy . Dovtedy bude funkčnosť VO zabezpečovať zmluvný servis podľa potreby. Ľubomír Veselický

 

24.01.2015 21:30 - Nefunguje Verejne osvetlenie

Milan
Dobry den, chcem upozornit, ze znova uz druhy den nefunguje Verejne osvetlenie na uliciach Frana Krala, Krasna a na uliciach k nim pripojenych. Spominam si na stare osvetlenie, ktore sice svietilo s mensou intenzitou, ale nikdy nevypadavalo. Ale odkedy sa vybodovalo nove osvetlenie, vzdy pri vacsom vetre vypadava. Niekde chyba je, ked sa to stale opakuje. Mozno treba naozaj objednat novych odbornikov, ktori to konecne opravia. Dakujem

27.01.2015 08:52 - RE: Nefunguje Verejne osvetlenie

zástupca
Vážený pán Milan! Funkčnosť verejného osvetlenia denne kontrolujú hliadky MsP a svoje zistenia hlásia telefonicky servisnej firme aj pracovníkovi MsÚ. V piatok pri nepriaznivých poveternostných podmienkach boli zistené poruchy na uliciach Železničná, F.Kráľa, Hviezdoslavova, Krásna , Priečna, Vysoká, Rovná, Slnečná, Športová, Pod hrádzou, 8.mája, Veterná, Dolnočepeňská a I. Krasku. Opakované výpadky boli zistené aj v sobotu 24.1.2015 na ul. Dolnočepeňská, 8.mája, Športová, Topoľová, ďalej ul. Hviezdoslavova, Železničná, F.Kráľa, Slnečná, Pribinova. V nedeľu 25.1.2014 zistila hliadka MsP nefungujúce VO na uliciach Pažitná a D. Štúra. Všetky poruchy boli nahlásené a odstraňované podľa možností servisnej firmy.

Osvetlenie na uvedených uliciach žiaľ nefunguje ani túto noc.

Pán viceprimátor nepochybne zopakuje štatistické údaje a nepochybne  občanom oznámi to, čo by ich samotných "určite nenapadlo" - totiž že  "Všetky poruchy boli nahlásené a odstraňované podľa možností servisnej firmy."

Niekedy je možno dobre otázku položiť jasnejšie. Napríklad: "pán viceprimátor Veselický, môžeme my občania za svoje peniaze chciet verejné osvetlenie dlhodobo  funkčné,?"


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign