Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Nebezpečná prekážka na ceste bola políciou odstránená

Miloš MajkoDátum13. 03. 2015 10:20:56TémaBezpečné mesto
200

V nočných hodinách sme na základe podnetu občana Patrika upozornili na prekážku, ktorú na ceste zanechal nezodpovedný vodič pravdepodobne havarovaného osobného motorového vozidla. V nočných hodinách na základe nášho telefonátu bola na miesto vyslaná hliadka Mestske polície, ktorá miesto udalosti zabezpečila a vozidlo odtlačila ďalej od cesty. Zároveň kontaktovala štátnu políciu, ktorej policajti po zistení vlastníka tohto kontaktovali a zabezpečili, aby sa o vozidlo postaral tak, aby neohrozovalo ostatných účastníkov cestnej premávky.

Už z fotografií vyhotovených pozorným vodičom v nočných hodinách, ako i týchto, ktoré vyhotovila hliadka Mestskej polície vyplýva, že vozidlo resp. jeho časti boli prekážkou na cestnej komunikácii a reálnou hrozbou najmä pre cyklistov. Práve včasným upozornením na podobné veci je možné predísť úrazom prípadne materiálnym škodám.

V prípade, že vodič - občan niečo podobné prípadne protizákonné konanie iných osôb zaregistruje je nevyhnutné okamžite kontaktovať políciu na tel.č. 158 prípadne Mestskú políciu na tel. č. 159 a aj anonymne požiadať operačného o vykonanie opatrení, ktorými je možné odvrátiť možnú hrozbu prípadne odhaliť páchateľov trestnej činnosti. V týchto prípadoch je spolupráca s políciou nevyhnutná, nakoľko hliadky mestskej či štátnej polície nemôžu byť stále a všade, no na podnet občana sú policajti povinní adekvátne reagovať.

 

Článok publikovaný v noci nádete tu: http://www.seredonline.sk/clanky/skoro-som-don-vletel-pise-mladik-ktory-prostrednictvom-nas-upozornil-na-nebezpecenstvo-inych-vodicov/


Fotogaléria k článku:

200
Autor: foto: Mestská polícia Sereď
200
Autor: foto: Mestská polícia Sereď

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign