Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Neprezradím, koho budem voliť...

Nastal teda deň "V". Javí sa mi akosi inak, ako tie predošlé. Oveľa viacej ľudí si uvedomilo, že voľby sú viac menej jediná možnosť, kedy môže bežný človek ovplyvniť to, kto bude rozhodovať o tom, ako budeme v globále všetci žiť. Prakticky denne som sa stretával minimálne s piatimi kandidátmi a nakoľko pri svojom štýle pracovného rozvrhu nie som až tak prehliadnuteľný,dostával som nespočetne veľa otázok smerujúcich práve - koho budem voliť, kto je podľa mňa ten pre mesto najlepší. Napriek tomu, že žiaľ patrím k tým, ktorí majú od pravdivých informácií cez klamstvá, intrigy a všetko možné čo len každý na každého vie hlavu ako slon, nepovedal som svoje rozhodnutie nikomu. Ani ho nepoviem. Jedným sa však netajím. Nech to znie trebárs aj ako fráza - v mene našej budúcnosti, chodte všetci voliť. Mali ste dosť materiálov, ktorými sa Vám snažili niektorí aj už "zabehaní" vymyť mozog. Nedajte sa oklamať. Aspoň pre mňa nie je prioritným bodom programu - pričiním sa o čistejšie mesto, či spravím pre vás to či ono... Každý spraví iba to, čo mu jeho vlastné schopnosti, kontakty, ochota spolupracovať a komunikovať so svojim okolím a finančné možnosti rozpočtu dovolia. A zdvihnúť odhodený papier zo zeme musí byť predsa normálne už aj pre môjho troj ročného syna. Na to nie je potrebný primátor, ktorý za volebné obdobie bude stáť mesto cez 5 miliónov bývalých našich Slovenských koruniek... V novinách sme Vám predstavili každého kandidáta, ktorý o to prejavil záujem. Je na Vás, koho budete voliť. Len prosím spolu už nedopustime, aby sa do svojich poslaneckých pŕs búchali ľudia, ktorých zvolilo niekedy aj necelých 100 obyvateľov mesta. Teda možno trochu rozvetvenejšia rodina. Každý hlas je dôležitý a každý hlas môže rozhodnúť. Najmä mladí ľudia by si mali uvedomiť, že voľby sú v prvom rade o ich budúcnosti. Ukážme sami sebe, že chceme žiť v meste, za ktoré sa už nikdy nebudeme musieť hanbiť. Dokážme, že sú situácie, kedy sú aj bežní, denno denne makajúci ľudia schopní a ochotní zobrať rozum do hrsti a deklarovať svoju vôľu voľbou toho, kto je každému z nás nie iba rodinne, nie vizážou, ale rozumom a schopnosťami najbližší. Dnes budeme presne tak, ako vždy voliť aj my - naša rodina. Dnes je môj synček ešte dieťaťom, ktoré nechápe podstatu obsahu lístka, ktorý si v malej ručičke podrží pred tým, ako lístoček spadne do hlasovacej urny. Pri nasledujúcich voľbách však už bude prvákom na ZŠ. Preto, aj voľba mojej manželky a mňa samotného môže rozhodnúť, v akom meste a do akej školy bude naše dieťa chodiť. A ja verím, že voliť budeme správne. Vážení čitatelia SeredOnLine.sk, spoluobčania, zo srdca Vám prajem šťastnú ruku pri vypisovaní hlasovacieho lístka v tohtoročných komunálnych voľbách. Spolu s Vami sa už teraz teším na oznámenie ich víťazov.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign