Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

OZNAM pre kandidátov v komunálnych voľbách prezentujúcich sa na SOL a diskutujúcich pod článkami

200

Vážení obchodní partneri média seredonline,

srdečne Vám ďakujeme za dôveru a snahu osloviť čitateľov a divákov mesta/obce, v ktorej kandidujete prostredníctvom nášho média. Upozorňujeme Vás, že zajtra ráno o 7.00 hod. začína plynúť moratórium a žiadame Vás preto, aby ste všetky svoje príspevky týkajúce sa Vašej kandidatúry uverejnili do tohto času, resp. dnes vo večerných, nočných hodinách, alebo skoro ráno.

Akékoľvek články kandidátov pridané po uvedenom čase budú administrátorom stiahnuté do archívu a späť budú vrátené v sobotu po 20.00 hod.

Diskusie pod príspevkami, kde to ich autori umožnili blokované nebudú. Žiadame však diskutujúcich, aby dodržiavali základné etické princípy a v prípade pochybností o zákonnosti obsahu svojich diskusných príspevkov pred ich uverejnením si pozreli video s prednáškou prof. JUDr. Jaroslava Ivora, CSc. , ktorého obsah Vás môže odborne usmerniť. Video nájdete v archíve seredonline, alebo tu:  http://www.seredonline.sk/clanky/ked-sa-na-cloveka-vedro-spiny-vyleje-tazko-sa-ocisti-videorozhovor-s-profesorom-judr-jaroslavom-ivorom-csc-video-1/

Príslušná legislatíva s prezentáciou kandidátov do obecných a mestských zastupiteľstiev v elektronických médiách nepočíta, resp. ju explicitne nezakazuje ani počas moratória (teda času 48 hodín pred voľbami). Takže k uvedenému opatreniu by sme pristúpiť nemuseli. Dlhodobí čitatelia seredonline ale poznajú prístup média k rešpektovaniu zákonov a preto aj tentokrát robíme nadštandardný krok, nakoľko si myslíme, že zákony by mali platiť pre každého rovnako.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie pravidiel, ktoré médium seredonline radia medzi najrešpektovanejšie vo svojej kategórii v Slovenskej republike.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign