Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Parkovanie a s ním spojené novo pripravované VZN je mestom prezentované stále málo

Miloš MajkoDátum12. 05. 2012 17:52:15TémaMestský úrad

Na oficiálnej stránke mesta  Sereď, sa objavila v tomto roku v poradí asi tretia otázka od občana na vedenie mesta, na ktorú občanovi obratom odpovedal  Radko Heriban:

10.05.2012 08:27 - Parkovacie miesto
Peter Palečka
Chcel by som sa spýtať, v akom štádiu je možnosť prenájmu parkovacieho miesta na Železničnej 1123 a aké podmienky je nutné splniť na prenájom. Mám totiž dlhodobo pridelené služobné auto ktoré používam aj na súkromné účely a vlastné auto nemám a ani neplánujem kúpiť. >>odpovedať

11.05.2012 13:20 - RE: Parkovacie miesto
Radko Heriban
Možnosť vyhradenia parkovacieho miesta bude pre FO možná najskôr od prijatia nového VZN o parkovaní, ktoré sa bude prerokovávať na Mestskom zastupiteľstve dňa 12.6.2012. Ak bude VZN prijaté, až potom bude možnosť vyhradiť parkovacie miesto. Navrhovaná ročná sadzba za vyhradenie 1 miesta je 200 €. Vyhradiť miesto sa bude dať aj pre vozidlá s iným EVČ ako galantským, ale len pre potreby fyzických osôb. Mesto nebude skúmať na koho je auto registrované. Bližšie a presnejšie informácie Vám poskytneme po mestskom zastupiteľstve po 13.6.2012. V prípade bližších otázok ma môžete kontaktovať osobne na MsÚ alebo na čísle 0918 963 237, prípadne radko.heriban@sered.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign