Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Poslanec OZ v Šintave Ján Šimulčík občanom

Miloš MajkoDátum09. 08. 2017 00:09:01Témaobec Šintava
200

Ďalším verejne predstavovaným v našom médiu v rámci projektu  TRANSPARENTNÁ SAMOSPRÁVA   je  poslanec Obecného zastupiteľstva v Šintave   Ján Šimulčík.

Ján Šimulčík sa od záskania mandátu od voličov snaží v obci zaviesť maximálnu transparentnosť do chodu obecného úradu, rozhodovania obecného zasupiteľstva a všeobecne veci verejné priblížiť čo najbližšie k občanom.

Čo sa o poslancovi  Jánovi Šimulčíkovi dozvieme na Wikipedii?

- - -

Ing. PhDr. Ján Šimulčík, PhD., (* 1970) je slovenský autor niekoľkých publikácií.

V rokoch 1988 – 1993 vyštudoval bioinžinierstvo na Chemickotechnologickej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. V rokoch 1993 – 1994 absolvoval študijné pobyty v Rakúsku a v Spojenom kráľovstve. V roku 2001 ukončil diaľkové magisterské štúdium v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov na CMBF Univerzity Komenského v Bratislave. V roku 2003 absolvoval rigoróznu skúšku z odboru histórie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Ján Šimulčík prednáša na univerzite a intenzívne spolupracuje s Ústavom pamäti národa v Bratislave. Je ženatý a je otcom štyroch detí.

Dielo:

  • Svetlo z podzemia (Z kroniky katolíckeho samizdatu 1969 – 1989), 276 strán, 1997
  • Čas svitania (Sviečková manifestácia – 25. marec 1988), 275 strán, 1998, 2003 (druhé vydanie)
  • Katolícka cirkev a nežná revolúcia 1989, 90 strán, 1999
  • Zápas o nádej (Z kroniky tajných kňazov 1969 – 1989), 216 strán, 2000
  • Zápas o svedomie (Hladovka študentov bohosloveckej fakulty v roku 1980), 134 strán, 2001
  • Združenie katolíckych duchovných Pacem in terris (Výber zo samizdatových dokumentov 1969 – 1989), 165 strán, 2002
  • Dokumenty doby 1990 – 2000, 200 strán, 2002
  • Zároveň je autorom niekoľkých článkov, štúdií a prednášok na tému tzv. podzemnej cirkvi na Slovensku v rokoch 1969 – 1989.

Zdroj: Wikipedia

- - -

Poslancovi Šimulčíkovi sme položili niekoľko otázok týkajúcich sa samosprávy, v ktorej zastupuje voličov. Rozhovor prinášame na videozázname.


Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign