Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

S výstavbou parkoviska na Garbiarskej ulici niektorí občania nesúhlasia

Miloš MajkoDátum09. 07. 2012 20:37:33TémaRedakčná pošta
200

V uplynulom týždni mesto začalo s realizáciou parkoviska na  Garbiarskej ulici. Ide o miesta, ktoré plánuje mestský úrad obyvateľom bývajúcich najmä v okolitých činžiakoch prenajímať.

Do redakčnej pošty sme dnes dostali správu s nasledovným obsahom:

 

Dobrý deň,

píšem o stavbe parkoviska na Garbiarskej ulici- v areály bývalej ZŠ a domu nábytku - o ktorej obyvatelia nášho byt. domu vôbec neboli upovedomení. So zdesením pozorujeme stavebné práce- podrezanie tují pri plote, vyrúbanie pár stromov, vytrhanie trávy, odvoz zeminy, prívoz štrku.... Petíciu proti stavbe a prevádzkovaniu parkoviska sme odovzdali v piatok 6.7. pán Veselický prisľúbil, že v pondelok sa záležitosť prerokuje. TAk čakáme na písomnú odpoveď. Žiadosť o zrušenie parkoviska sme odoslali kompetentným krajským ogránom. Prosím redakciu o zverejnenie témy parkoviska.

Mgr. Kvetka Viskupičová za obyvateľov byt. domu na Novomestskej ul. č.44

 

O stanovisko sme dnes  telefonicky  o  19.50 hodine požiadali viceprimátora mesta  Ľubomíra  Veselického. Obratom sme ho do redakčnej pošty dostali a uverejňujeme ho v plnom znení:

 

Vážený pán Majko!


Potvrdzujem, že v piatok dopoludnia priniesla jedna pani do mojej kancelárie list nazvaný petícia s podpismi občanov proti začatej výstavbe parkoviska v areáli základnej školy na Garbiarskej ulici. Túto pani som usmernil, aby si v kancelárii prvého kontaktu dala vyhotoviť fotokópiu listu a na nej nechala potvrdiť skutočnosť, že ju odovzdala. Obsah podania som dnes prerokoval s prednostom MsÚ a hlavnou kontrolórkou. Podanie nespĺňa znaky petície. Neobsahuje adresy podpísaných ani meno, priezvisko členov petičného výboru alebo osoby, ktorej možno poslať písomnú odpoveď na doručený list. K údajnému neinformovaniu občanov uvádzam. Na webovej stránke mesta medzi materiálmi prerokovanými 15.12.2011 je táto akcia pomenovaná v komentári k tohtoročným investičným akciám. Ešte presnejšie je uvedená v článku prednostu MsÚ Ing. T. Krajčoviča - Seredské novinky január 2012 strana 5. Občania Serede o akcii teda informovaní boli. Postup prác je denne kontrolovaný pracovníkom MsÚ. Vybudovaním cca 40 parkovacích miest, ktoré budú ponúknuté na ročný prenájom je v súlade s úmyslom mesta, riešiť aspoň čiastočne akútny nedostatok parkovacích miest na tomto sídlisku.


Ľubomír Veselický, zástupca primátora mesta Sereď

- - -

Fotodokumentácia je z dnešného dňa. Vyhotovená bola krátko pred  20.00 hodinou.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign