Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Stanovisko starostu obce Šoporňa Mgr. Milana Vlčeka

Miloš MajkoDátum07. 02. 2012 09:32:57Témaobec Šoporňa
200

Na oficiálnej webovej stránke obce  Šoporňa, je uverejnený list jej starostu. Pre zachovanie objektivity v informovaní verejnosti, list zo stránky v plnom znení preberáme a uverejňujeme.

- - -

Stanovisko starostu obce Šoporňa Mgr. Milana Vlčeka

Vážení občania, vážení poslanci.

Týmto stanoviskom sa otvorene dištancujem od konania skupiny poslancov OZ, ktorí niekoľko mesiacov obchádzajú zákon, princípy slušnosti a  objektívnych informácií pre občanov Šoporne.
Pôsobenie skupiny poslancov OZ nebolo a naďalej nie je zamerané na rozvoj našej obce a pokojný život našich občanov, ale naopak je zamerané na osobný záujem,  pomstu a nenávisť voči starostovi obce, jeho spolupracovníkom a rodine. Odmietam nedokázané obvinenia, klamstvá a poplašné správy v obci, ktoré ubližujú občanom, menu obce Šoporňa a mojej osobe, ktoré vyústili až do petície za moje odvolanie. Občania boli oklamaní a sú účelovo klamaní aj teraz, pretože neexistuje žiaden dôvod na moje odvolanie, nikto z občanov nemal vysvetlené a zdokladované dôvody porušenia zákona starostom obce.
Vážení občania, prečo skupina poslancov nepočká na záverečný výsledok vyšetrovania polície a chcú opäť „súdiť“  a očierňovať starostu bez dôkazov, nerešpektovať prezumpciu neviny a Vás opäť účelovo oklamať a zneužiť?! Čoho sa boja, a kam sa ponáhľajú,vari toho, že vyjde najavo, že klamali a starosta neporušil zákon? Boja sa niekoľkokrát zdokladovaných pravdivých arugumetov a objektívnych informácií v rôznych médiách.
Preto využívam všetky zákonné možnosti na očistenie dobrého mena obce, Vás občanov a môjho mena ako starostu obce.
Súčasne žiadam verejné ospravedlnenie od tých poslancov, ktorí ma krivo obvinili, šírili a šíria po obci poplašné a nepravdivé správy, a tak poškodili moju česť a dobré meno.

Mgr. Milan Vlček, starosta obce Šoporňa

Zdroj: soporna.sk

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign