Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Úprimná vďaka za vašu dôveru.

Miloš MajkoDátum05. 11. 2017 06:17:50TémaVoľby do VÚC
200

Je neskorá noc / skoré ráno a máme tu kompletné výsledky volieb do  VÚC 2017.  Čo napísať?

V prvom rade naozaj moje úprimné ďakujem všetkým občanom, ktorí si uvedomili, ako je v demokracii neskutočne dôležitý úplne každý hlas. Zároveň srdečne ďakujem  voličom, ktorí  prejavili dôveru mojej osobe. Napriek chýbajúcim asi 90 hlasom nevyhnutným na získanie postu poslanca  VÚC Vás ubezpečujem, že na transparentnosti samospráv budem pracovať rovnako odhodlane a intenzívne, ako doteraz.  Aj keď táto činnosť nie je mojim povolaním, ale skôr "koníčkom", robím ju s rešpektom a vo viere, že raz pravda, právo a spravodlivosť zvíťazia. A nie, nepovažujem to za frázu. Dôkazom je už víťaztvo  Jozefa Jofa Viskupiča a de facto drvivá porážka súčasného vedenia VÚC. Ľudia si zvolili zmenu  a tá presne podľa predpokladov prišla zdola.

V druhom rade srdečne ďakujem manželke Monike a synovi Deniskovi, ktorí aj keď to je niekedy naozaj ťažké, stoja pri mne a podporujú ma. 

No a na záver ďakujem  spolukandidátke Janke Hanuliakovej, vytrvalej aktivistke z Abrahámu. Už dnes vieme, že spoločnými silami budeme mimoriadne osožní pre budovanie slobody a demokracie v našom regióne.

Môj zisk  3 386  hlasov nehodnotím len ako vysvedčenie vystavené mi za dlhoročný zápas o transparentnú a občanom otvorenú samosprávu, ale aj za povzbudenie všetkých  občanov k ďalšej aktivite pri domáhaní sa práv všade tam, kde sú nám arogantnými volenými zástupcami systematicky upierané. Občan nemôže byť na poslednom mieste a to si po včerajšku nepochybne uvedomilo  viac ľudí veriacich v svoju nedotknuteľnosť z dôvodu moci a krytia práve tou ich politickou stranou.

Opätovne zdôrazňujem svoju hrdosť na to, že voličské hlasy som nemusel získavať podvodom, manipuláciou, zneužívaním ochrannej známky akejkoľvek strany či rozposielaním SMS počas volebného moratória s "návodom" koho majú ľudia voliť

Priatelia, na záver snáď poznámka - tak ako pred štyrmi rokmi aj teraz nám voliči južnej časti nášho okresu ukázali, ako funguje demokracia v praxi. Opätovne nízka volebná účasť v Slovenskej časti okresu a výsledok ktorý priniesla,  na najbližších 5 rokov pre okres a náš región neveští nič dobé. Poučíme sa konečne z vlastných chýb?


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign