Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

V Šoporni napriek ospravedlnenej väčšine poslancov OZ čakali a čakali...AKTUALIÁCIA : VIDEO

Miloš MajkoDátum28. 06. 2012 18:27:09Témaobec Šoporňa
200

Šoporňa       Dnes o  16. hodine sa v kinosále obce  Šoporňa malo konať zasadanie  OZ, ktoré zvolal starosta  Milan Vlček. Na zastupiteľstvo sa dostavilo výrazne menej občanov, ako v obci býva zvykom. Zároveň boli podľa slov staorstu obce ospravedlnení  6 poslanci z 11. Starosta sa rozhodol pol hodinu čakať - jedna z mojich otázok bola, či by aj po teoretickom príchode ďalších 2 poslancov zasadanie uznášania schopné bolo...

Zasadanie Obecného zastupiteľstva je zasadaním poslancov  OZ a starostu. Je verejné zo zákona a teda je pre občanov obce. Preto a pre opätovné deklarovanie nezávislosti novín nebudeme komentovať priebeh stretnutia trvajúceho cez pol hodinu. Dáme však priestor jednému z diskutujúcich pod iným článkom týkajúcim sa Šoporne:

 

zastupiteľstvo | 28-06-2012 17:50:26 |

"Obecné zastupiteľstvo v Šoporni sa nekonalo. Presne bol dodržaný rokovací poriadok, avšak prítomní 3 poslanci, 7 ospravedlnení, 1 neospravedlnený. V rámci úvodnej 30 minútovej prestávky mal p. Hulák , zástupca starostu úžasný prejav, ktorý sa týkal obecného vodovodu, ČOV a bývalej školy. Pán Hulák si veľmi s..e do vlastných úst. Je už prinajmenej 6 volebných období poslancom ako sa on vždy snažil, aby sa robili. Jeho drísty sa nedali počúvať.
Na margo schvalovania rozpočtu obce, hlavná ekonomka prítomná nebola, kto by odpovedal na otázky občanov obce vo veci rozpočtu?"

- - -

Video priložené k článku je záznamom dokumentačným a je bez strihu. Priorita bola daná na celistvosť záznamu bez strihu, aby bol objektívne zdokomentovaný priebeh celého zasadania.

Ďakujeme za pochopenie.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko


Skryť všetky fotografie

Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign