Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Verejné stretnutie vedenia mesta bude až o mesiac. Hovorí o tom malý oznam na stránke mesta.

Miloš MajkoDátum06. 08. 2012 17:07:48TémaMestský úrad
200

Dnešné stretnutie s vedením mesta sa nekoná. Pripomeňme si - podľa slov vedenia mesta, má byť stretnutie s občanmi pravidelne a to vždy v prvý pondelok v mesiaci od  15.00 do  17.00 hodiny vo veľkej zasadačke.

Občania si postupne začali zvykať. Minulý mesiac podľa slov viacerých občanov nebolo stretnutie ohlásené ani mestským rozhlasom a ani na oficiálnej  webovej stránke mesta. Podľa našich informácií, prišli dvaja občania.

Dnes predpoludním sme zaregistrovali niekoľko otázok ohľadom verejného  stretnutia vedenia mesta s občanmi (bude?) - naša odpoveď bola v súlade s informáciami z minulosti. Áno, stretnutie by sa konať malo, i keď ani na oficiálnej stránke mesta sme totiž nenašli  viditeľný oznam o konaní zasadania, ale ani o jeho zrušení.

Na mestský úrad sme prišli pred 15. hodinou a oznámené nám skutočne bolo, že dnes sa verejné stretnutie nekoná. Toto potvrdil telefonicky aj viceprimátor  mesta  Ľubomír Veselický. Zároveň sme na oficiálnej stránke mesta našli malý oznam vpravo pod diskusiou, ktorý hovorí o najbližšom stretnutí  03. septembra  2012.  v  SN oznam - žiaden. Oznam v rozhlase - žiaden. Oznam na informačnej tabuli mesta - žiaden.

V čom je problém? Občania sa dlhodobo sťažujú na niekedy až nezmyselné oznamy opakované v mestskom rozhlase. Na titulke oficiálnej stránky mesta je výrazne označená voľnočasová aktivita, SN  z našich peňazí  začínajú kopírovať spravodajský portál. A tak  dôležitá  vec ako nekonanie sa na jar ohláseného každomesačného verejného stretnutia s občanmi  mesto odbije maličkým oznamom. Existuje na to nejaký špeciálny dôvod?

- - -

Otázky pre vedenie mesta a poslancov  MsZ môžu čitatelia písať po celý mesiac ako do redakčného e-mailu, tak pod  aktualizovaný oznam:

http://www.seredonline.sk/clanky/co-sa-chcete-spytat-vedenia-mesta-a-poslancov-msz/

- - -

Fotografie: stav  dnes o  13.10 a 14.55 hodine.

 


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

200
Autor: Miloš Majko

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign