Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - ... bez zmeny registrácie nemôžem začať predávať... - kto mi nahradí škody?

Miloš MajkoDátum02. 01. 2012 12:34:29TémaRedakčná pošta

Začiatok roka  2012  mal priniesť výrazné zmeny aj vo fungovaní daňových úradov. A podľa toho čo počúvame od nespokojných podnikateľov - aj priniesol. Jeden z nich na redakčný e-mail zaslal  e-mail s nasledovným obsahom:

 

Vážená redakcia!

Dnes som sa vybral na DÚ v Trnave urobiť zmenu v registrácii novej 
fiškálnej pokladne.
Moje "prvé" prekvapenie: - bol posunutý začiatok úradných hodín na 09:00 
aj keď na portáli DÚ bol uvedený čas od 08:00.
Moje "druhé" prekvapenie: - nefungoval a stále nefunguje /je 12:15hod./ 
Daňový register. Z toho vyplýva, že bez zmeny registrácie
nemôžem začať predávať...dostal by som od DÚ pokutu.
Pýtam sa kompetentných: "Kto nám zaplatí ušlý zisk, mzdu zamestnancov a 
ich ostatné príplatky a ostatné škody, ktoré vzniknú nefunkčnosťou 
Daňového registra?"

S pozdravom

Nespokojný Občan

Situáciu sme na daňovom úrade preverili. Obsah e-mailu čitateľa sa zakladá na pravde. Systém registrácie na úradoch skutočne funkčný nie je. Podnikatelia majú čakať. Počas dnešného dňa budú podnikatelia z úradu odchádzať sklamaní a určite rozčúlení. Dokedy systém nebude funkčný, nám potvrdiť nevedel žiaľ nik.

Daňovému úradu ponúkame možnosť funkčnosť  systému verejnosti oznámiť aj prostrednictvom našich novín. Oznam  - ak ho  dostaneme - bude zverejnený do niekoľkých minút.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign