Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - "doteraz to nevybavili..." - AKTUALIZOVANÉ: stanovisko vedenia MP

Miloš MajkoDátum03. 03. 2014 09:55:20TémaRedakčná pošta

Z dnešnej redakčnej pošty vyberáme aktuálny príspevok podpísaného občana:

Včera 2.3.2014 v nedeĺu som volal v čase 10 10 hod na mestskú políciu , s tým aby som oznámil aby som oznámil že na ulici D Štúra 761/ medzi vchodmi 25 a 27 pri kontajneroch , že sa nachádzajú injekčné striekačky a ženská kabelke , nejakej feťáčky .. Poprosil som pána z mestskej polície kt. bol na linke ,aby mi povedal kto to má na starosti, či to zoberú oni ,alebo niekoho pošlú z úradu v pondelok. Povedal mi že on tam pošle hliadku a že to vybavia . Doteraz to nevybavili .

Pýtam sa toto je pomoc , ved´ked ´ mi niekto povie že to vybaví a hlavne takúto ošemetnú vec ao sú ihly tak rátam že to spraví . Keby mi aspon´povedal že to teda nie je v ich kompetencii a že to má na staosti niekto druhý , tak poviem dobre . Neriešil by som to že Vám budem sem písať. Ale neznášam ked´niekto niečo povie a potom to nespraví . Ešte podotýkam že tu ide minimálne o ohrozenie na zdraví , nielen detí ale aj všetkých ľudí . Nechcel by som ,aby sa niekto pichol na tú striekačku , ked´ pôjde vyniesť smeti a bude mať potom problém do konca života .

Môžete tento článok zverejniť aj v novinách , ako krásne ďakujem meststkej polícii za ich neskutočnú profesionálnu prácu .. Kto vie do kedy tam budú tie striekačky ešte od oznámenia informácii... A potom má občan byť spokojný . Ved ´ked´ide o zdravie a možno aj život a nikoho to netrapí tak potom je to smutné ..

ďakujem prajem pekný deń

O  stanovisko požiadame vedenie mestskej polície, ktoré uverejníme.

- - -

AKTUALIZOVANÉ.  03_03_2014     12:40

Stanovisko vedenia MP

From:Peter Sokol [mailto:peter.sokol@sered.sk]
Sent: Monday, March 03, 2014 12:12 PM
To: majko@majko.sk
Subject: odpoveď

Dobrý deň, na základe Vašej žiadosti o stanovisko Vám oznamujem, že hliadka MsP dňa 2.3.2014 prijala oznámenie o nachádzajúcich sa striekačkách medzi blokmi D.Štúra 761/25-27, ale pri kontrole ich pravdepodobne nenašla. Dnes som opätovne na miesto vyslal hliadku, ktorá pod smetnými kontajnermi našla 5 ks striekačiek a tie z miesta v čase 10,25 hod. odstránila.

S pozdravom, Peter Sokol


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign