Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - e-mail od občana mesta

Miloš MajkoDátum16. 12. 2010 12:49:03TémaRedakčná pošta

Do redakcie sme dostali podpísaný e-mail s obsahom, ktorý zverejňujeme bez akýchkoľvek zmien a úprav. O stanovisko k tomuto e-mailu sme požiadali vedenie MsÚ. Vyjadrenie MsÚ prinesieme po jeho doručení do redakcie. - - - Vážená redakcia seredonline. Ja ako radový občan mesta Sereď by som sa chcel Vašim prostredníctvom dozvedieť odpoveď na zopár otázok ktoré trápia mňa, ale aj iných zodpovedných občanov tohto mesta. Pýtam sa na to Vás ako verejného a podľa mojej mienky aj objektívneho nezávislého média, lebo kompetentní činitelia mesta mlčia, alebo zahmlievajú niektoré skutočnosti ktoré sa nás bezprostredne týkajú. Je pravda to, že zmluva na vykonávanie zimnej údržby mesta je podpísaná len do 31,12,2010? Ak áno, tak sa pýtam, čo bude po Novom roku, nakoľko nové zastupiteľstvo a vedenie mesta začina svoje volebné obdobie až koncom tohto roka? Kde je zodpovednosť zatiaľ súčasného vedenia mesta? Novému vedeniu mesta nezostáva veľa času na to aby našlo objekívne najlepšieho adepta na vykonávanie týchto prác. Ďalej by mňa, ale aj veľa iných občanov mesta zaujímalo či je pravdou aj to, že tesne po zverejnení výsledkov volieb do samosprávy dňa 27.11.2010 sa na adresu volebnej komisie, občanov mesta ako aj na adresu novozvoleného primátora vulgárne vyjadrovali dvaja bývalí poslanci mestského zastupiteľstva? Jeden z nich by mal dokonca nastúpiť do nového poslaneckého zboru ako náhradník za zvoleného primátora. Nie je to paradox? Čo na to vravia tí, ktorí to všetko videli a počuli v "priamom prenose"? Podľa mojich informácií boli svedkami tohto vystúpenia aj súčasný pán primátor, viceprimátor, vedúca organizačného oddelenia, pracovníčka MsP a údajne aj zástupcovia seredonline. Ak je všetko to čo som sa dozvedel pravda, tak by si aj občania mesta zaslúžili dozvedieť sa o tom viac. Ide predsa o ľudí ktorých si volíme a bolo by vhodné keby ste nám mohli tieto "prejavy emócií" našich zástupcov priblížiť na Vašich nezávislých stránkach. Myslím si že občania mesta majú právo sa dozvedieť ako sa správajú zástupcovia ľudu aj mimo oficiálnych vystúpení. Dúfam že sa Vám podarí dozvedieť sa a zverejniť odpovede na nielen moje otázky, za čo Vám vopred ďakujem.Zároveň Vás prosím o zachovanie anonymity.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign