Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - e-mail od občana mesta - ODPOVEĎ

Miloš MajkoDátum16. 12. 2010 15:39:10TémaRedakčná pošta
 Mgr. Vladimír Vranovič, primátor mesta Sereď

Iba pred 13 minútami sme od primátora mesta dostali odpoveď na e-mail uverejnený " Vyberáme z redakčnej pošty - e-mail od občana mesta" dnes o 12:49 hodine. Odpoveď primátora mesta Mgr. Vladimíra Vranoviča uverejňujeme v plnom znení: - - - Vážená redakcia , odpoveď na Vaše otázky je veľmi jednoduchá. 1. Vždy som sa cítil veľmi zodpovedný za prácu , ktorú vykonávam. Súvisí to aj so zimnou údržbou mesta. Máme podpísanú zmluvu s firmou Tecom do 31.12. 2010 a od 1.1.2011 som podpísal zmluvu s firmou SITA Slovensko a.s., ktorá bola transparentne vybraná v procese verejného obstarávania aj v európskom vestníku. 2. Je zvláštne , že do vašej spravodajskej hry zaťahujete aj mňa, pričom som nebol prítomný pri nejakom „ vzrušenom“ vyjadrovaní dvoch občanov, na čo má každý občan právo. Je zaujímavé, že okrem všetkých menovaných tam boli aj redaktori Seredonline, ktorí sa mohli prostredníctvom vášho média vyjadriť. Ak sa jednalo o mňa a o vyjadrenie istých ľudí na moju adresu, tak ste nikdy neboli takýto citliví. Čo sa zrazu stalo? Mňa mohli vo vašom médiu občania urážať, koľko sa im zachcelo. Prehlasujem, že sa veľmi rád stretnem s uvedeným občanom, určite sa nemusí ničoho báť. Dozvie sa pravdu a ako primátor mu podarujem knihu o meste Sereď. S úctou Vladimír Vranovič Primátor mesta P.S. Nie je za týmto niektorý investigatívny poslanec MsZ? - - - Poznámka redakcie: nejedná sa o odpoveď na naše otázky, ale na otázky občana mesta, ktoré noviny zverejnili bez akýchkoľvek zmien a doplnkov.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign