Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - parkovanie autobusov v meste

Miloš MajkoDátum14. 05. 2010 14:03:18TémaRedakčná pošta

Dňa 11-03-2010 12:42 sme v rubrike "Vyberáme z redakčnej pošty" uverejnili e-mail nasledujúceho znenia: Dobrý deň, pán Majko. Poznám Vás zo stránky seredonline.sk a rozhodla som sa Vás požiadať o info, pretože moja otázka zaznela síce už vo vox populi, ale nedostalo sa mi vyčerpávajúcej odpovede. Myslím si, že možno budete mať práve Vy viac info. Môj otázka je nasledujúca: Ako je to s parkovaním autobusov u nás v meste? Pred rodinnými domami? Potrebuje alebo nepotrebuje povolenie? Ako postupovať v takom prípade ( ak aj to povolenie povedzme že má) ma jeho prítomnosť ruší dennodenne a každonočne štartovaním (trasú sa nám okná) a parkovaním (má zapnuté pípkanie parkovacieho asistenta) odchádza a prichádza aj v neskorých nočných hodinách.Cítime sa ako na autobusovej stanici. O poškodzovaní vozovky olejom ani nejdem hovoriť, v lete robí koľaje, v nedeľu na poludnie ho umýva v prípade dobrého počasia na ceste potom zostáva špinavá mláka. Myslela som si že si po nejakej dobe zvykneme na to ale už to trvá minimálne 2 roky. Je to od suseda veľmi neohľaduplné! Ako by sme potom riešili situáciu, keby sa zamestnám ako vodič a chcem si zaparkovať aj ja svoj autobus pred svojim domom??? Cesta by sa stala už úplne neprejazdnou. ďakujem za prečítanie a posúdenie môjho emailu a snáď sa dočkám aj odpovede aby som mala rozhľad ako to "funguje" :) Soňa E-mail je podpisany s celym kontaktom a adresou. - - - Na predmetný materiál nik kompetentný nereagoval a keďže sa pisateľka ohlásila znovu, oslovili sme so žiadosťou e-mailom prednostku MsÚ. Odpoveď zo strany vedenia úradu sme obdržali do 24 hodín. Uverejňujeme ju bez akýchkoľvek úprav: Pekný deň, pán Majko, zasielame stanovisko k parkovaniu autobusov v meste Sereď, čitateľke odporúčame obrátiť sa so svojim konkrétnym písomným podnetom/žiadosťou na Mestský úrad v Seredi S pozdravom Ing. Hanusová Podľa platného VZN 10/2004, §4, je státie autobusov na verejných priestranstvách povolené len na osobitne vyhradených priestoroch. V súčasnosti je za také miesto považovaná autobusová stanica na Nám. slobody. Všetky ostatné miesta, označené ako zastávka autobusov, slúžia iba na zastavenie autobusu pre nástup a výstup cestujúcich. Práznovský Veríme, že predmetná odpoveď uspokojí nielen pisateľku e-mailu, ale aj ďalších občanov, ktorých sa problém dotýka. Vedeniu mesta za rýchlu a korektnú odpoveď v mene čitateľov ďakujeme.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign