Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty - problém vyriešený - poďakovanie

Miloš MajkoDátum09. 08. 2011 01:30:58TémaRedakčná pošta

Včera sme do e-mailovej redakčnej pošty dostali e-mail, v ktorom obyvateľka mesta vyjadruje poďakovanie vedeniu mesta za riešenie problémov spojených s dochádzkou detí zo školy. Sme radi, že e-mail spokojného človeka máme možnosť uverejniť:

- - -

Dobrý deň.

Chcela by som sa poďakovať pánovi zástupcovi primátora Ing. Tiborovi Krajčovičovi a pánovi primátorovi Ing. Tomčánimu za veľkú ochotu pri riešení
problému. Už viac rokov dozadu som sa snažila na MU v Seredi riešiť MHD na Cukrovarskú ulicu. Deti, ktoré bývajú v Hornom, Strednom a Dolnom Čepeni nemali
dostupnosť na ZŠ J. Fándlyho v Seredi. Museli prechádzať cez celé mesto na námestie, aby sa mohli dopraviť domov. Mnoho krát autobus nestihli a museli čakač cca 30 minút
na ďalší. Teraz je to konečne inak vďaka týmto dvom pránom z MU. Za týždeň dokázali to, čo sa nepodarilo bývalemu  vedeniu MU za 6 rokov. Ano, už 6 rokov sa snažím o
to, aby si rodičia nemuseli vyberať ZŠ podľa toho, či sa tam a späť dostanú ich deti same, ale podľa toho, aká škola sa im páči.

Týmto spôsobom by som chcela dať na vedomie všetkým rodičom, ktorých deti navštevujú ZŠ J.Fándlyho v Seredi, že v poobedňajších hodinách, kontrétne 13,50 a 15,35 hod bude MHD v smere Sereď-Horný
Čepeň brať deti z Cukrovarskej ulici. Prosím redakciu, aby túto informáciu zverejnila, pretože to platí už od septembra tohto  roka. /2011-2012/. Taktiež Vás chcem poprosiť, aby ste
poďakovali pánovi primátorovi  a pánovi Ing. Tiborovi Krajčovičovi  za ochotu, ktorú prejavili voči svojim občanom.

Ďakujeme. Daniela Grillová, obyvateľka mesta Sereď

- - -

Po následnom stretnutí s primátorom mesta Ing. Martinom Tomčányim sme sa dozvedeli, že problém je skutočne vyriešený. Vo štvrtok sa uskutoční stretnutie vedenia mesta s vedením  SAD  Dunajská Streda a budú dohodnuté podrobnosti. O veci budeme verejnosť následne informovať.
 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign