Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Vyjadrenie primátora mesta Ing. Martina Tomčányiho k článku poslanca MsZ Pavla Kurbela

Včera som primátora mesta  Ing. Martina Tomčányiho požiadal o zaujatie stanoviska k článku o prenájme tepelného hospodárstva mesta. Nakoľko sa dnes do  14.00 hodiny nevyjadril, pripomenul som mu včerajší e-mail takto:

From:Milos Majko

Sent:Tuesday, November 04, 2014 2:06 PM

To:primator@sered.sk

Cc:info@sered.sk ; prednosta@sered.sk ; viceprimator@sered.sk ; seredonline@seredonline.sk

Subject:Pripomenutie e-mailu od obcana

Dobry den pan primator,

Vcera som Vam zaslal e-mail s tymto obsahom:

From:Milos Majko [mailto:majko@majko.sk]
Sent: Monday, November 03, 2014 12:30 PM
To: primator@sered.sk; info@sered.sk
Cc: seredonline@seredonline.sk
Subject: Ziadost o stretnutie k clanku poslanca Kurbela

Vazeny pan primator Ing. Martin Tomcanyi,

v takto citlivej dobe priamo pred komunalnymi volbami poslanec Mestskeho zastupitelstva Pavol Kurbel uverejnil na www.seredonline.sk material pod názvom Zmluva o prenajme mestskeho bytoveho podniku – MsBP, alebo ako sme prenajali rodinne striebro. Link na clanok:  http://www.seredonline.sk/clanky/zmluva-o-prenajme-mestskeho-bytoveho-podniku-msbp/.

Ide o material, ktory uviedol do pochybnosti s hospodarnym nakladanim mestskeho majetku vela obcanov a priznam sa, ze aj mna osobne.

Pan Tomcanyi, pozname sa dost dlho na to a dost dobre, aby som mohol vyhlasit, ze vies ako neskutocne aj mne osobne zalezi na objektivnom informovani obcanov mesta a preto si dovolujem nielen za noviny, ale aj vo vlastnom mene Ta poziadat o stretnutie za ucelom objasnenia skutocnosti uvedenych v clanku P.Kurbela obcanom.

Prosim Ta o vyjadrenie v priebehu 24 hodin. T.j. do utorka 04.11.2014 do 13.00 hod. aby sme mohli reagovat pripravou technickeho vybavenia a priestoru potrebneho na zrealizovanie rozhovoru.

Tvoju reakciu prosim uviest e-mailom na majko@majko.sk.

Dakujem, s uctou za SOL ako i vo vlastnom mene

Milos Majko

- - -

Kedze som doteraz v e-mailovej poste neobdrzal ziadnu reakciu od Vas, dovolujem si Vam pripomenut predmetny e-mail a opatovne Vas poziadat o odpoved na neho.

Dakujem.

S uctou  za  SOL a vo svojom mene  Milos Majko

- - -

Následne po pripomenutí ziadosti primátor odpísal e-mail tohto obsahu:

From:Primátor mesta Sereď [mailto:primator@sered.sk]
Sent: Tuesday, November 04, 2014 3:27 PM
To: Milos Majko
Subject: Re: Pripomenutie e-mailu od obcana

Pán  Majko,

v súčasnosti    som  pracovne vyťažený,  mojou prioritou  je riešiť   prípravu   rokovania   MsZ  v  Seredi, ktoré  sa bude   konať  11.11. 2014,   nenávratný  a veľmi dôležitý   príspevok z  nórskeho  mechanizmu  pre  mesto  Sereď  týkajúci   sa časti   kaštieľa   a   úpravu   parku

(   osvetlenie, chodníky,    fit dráha,  altánky,   cesta)   a organizačné  zabezpečenie  komunálnych   volieb 2014.  Skutočne  ma  zaujímajú   hlavne  veci, ktoré posúvajú mesto  Sereď  dopredu , čo     konkrétne   vieme  robiť v budúcnosti v prospech  občanov  mesta   Sereď.    Z týchto  dôvodov    sa predmetnému článku, na ktorý   ma upozorňujete   budem  venovať  neskôr .

S pozdravom 

Ing. Tomčányi,  primátor  mesta     

- - -

E-mail primátora Martina Tomčányiho sme uverejnili bez akýchkoľvek zmien.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign