Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Výzva mesta Sereď na predkladanie žiadostí o dotáciu pre oblasť mládeže

Iveta TóthováDátum31. 01. 2012 11:36:23TémaMestský úrad
24

Výzva mesta Sereď na predkladanie žiadostí o dotáciu na rok 2012 v zmysle VZN mesta Sereď č. 5/2006 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Sereď

Kritériá na poskytovanie dotácií pre oblasť mládeže

1. skupina: Oprávnenosť na posudzovanie žiadostí
a) Predloženie dokladu o registrácii Občianskeho združenia /OZ/ na Ministerstve vnútra SR a aktuálnych stanov.
b) Preukázanie propagácie mesta Sereď v prípade obdržania dotácie v roku 2011 (doložiť fotografie, články, linky,… )
c) Žiadosť o dotáciu môžu predložiť občianske združenia, ktorých hlavná činnosť je zameraná v zmysle § 2 ods. 2, 3 VZN č. 5/2006 o poskytovaní dotácií z rozpočtu MestaSereď s výnimkou tých, ktorí majú ťažiskovú činnosť, alebo predmet aktivity, na ktorú dotáciu žiadajú zameraný na šport a kultúru, zdravotníctvo a sociálne veci.
d) Školská a športová komisia sa bude zaoberať len žiadosťami adresovanými výlučne pre oblasť mládeže. Nesprávne adresované žiadosti podľa zamerania nebudú postúpené na rokovanie inej komisie.
e) Žiadosť o dotáciu je potrebné spracovať podľa formuláru, ktorý tvorí prílohu č. 1 VZN č. 5/2006 a doručiť v písomnej podobe na pult prvého kontaktu a v elektronickej podobe na adresu skolstvo.sport@sered.sk v termíne do 28. februára 2012.
f) K vypracovanej žiadosti je potrebné vyplniť aj tabuľku z 2. skupiny kritérií.

2. skupina: Kritériá rozhodujúce o výške poskytnutej dotácie
a) Počet členov ku dňu podania žiadosti, z toho členov do 18 rokov
b) Výška členského príspevku
c) Podrobný prehľad aktivít z roku 2011 aj s uvedenými zdrojmi financovania aktivít (názov aktivity, počet zúčastnených, z toho členov, zdroje financovania a výšku, popis aktivity)
d) Plánované činnosti v roku 2012 s popisom aktivít, cieľom organizácie, časovou frekvenciou aktivít (počet hodín týždenne, mesačne, ročne), podrobné členenie nákladov a výšku finančných prostriedkov spojených s ich realizáciou, zdroje financovania činnosti v členení typ, zdroj, výška finančných prostriedkov, predpokladaný počet účastníkov, z toho členov OZ

Ing. Norbert Kalinai, v.r.
predseda Školskej a športovej komisie pri MsZ


Termín predkladania projektov na rok 2012 je do 28. februára 2012

zdroj:www.sered.sk

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign