Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Zasadanie MsZ bude na buduci tyzden - je verejne a rozhoduje sa na nom o kvalite zivota v meste - o kvalite nasho zivota

Miloš MajkoDátum04. 12. 2008 15:14:56TémaMestský úrad
 erb mesta Sered
Primator mesta Sered zvolal na 8.decembra mimoriadne zasadanie MsZ prakticky len s dvomi bodmi programu: - Zmluva o prevode obchodného podielu medzi Mestom Sereď a ProCare, a.s. Bratislava 2 - Nájomná zmluva medzi Mestom Sereď a Mestskou poliklinikou, s.r.o. Sereď co znamena, ze ak maju obcania zaujem zucastnit sa doleziteho rokovania tykajuceho sa buducnosti polikliniky a tolko diskutovaneho prevodu obchodného podielu medzi Mestom Sereď a ProCare, a.s., maju moznost mat informacie priamo z rokovania MsZ. Zasadanie sa uskutocni v zasadacke MsU o 17.00 hodine. Riadne zasadanie MsZ primator mesta zvolal na 9.decembra o 8.00 hod. s programom podstatne bohatsim: - Informatívna správa o činnosti mestského úradu a Mesta Sereď od ostatného MsZ( primátor mesta ) - Interpelácie poslancov - Kontrola plnenia uznesení ( prednostka MsÚ ) - Informatívna správa o príprave projektov( zástupca primátora ) - Správa hlavnej kontrolórky o vykonaných kontrolách od ostatného riadneho MsZ - Správa o činnosti hlavnej kontrolórky za II. polrok 2008 - Návrh plánu kontrolnej činnosti hl. kontrolórky Mesta Sereď na I .polrok 2009 ( hlavná kontrolórka ) - Návrhy rozpočtov škôl a školských zariadení, ktorých zriaďovateľom je Mesto Sereď na roky 2009 - 2001 - Návrh rozpočtu Domu kultúry v Seredi na roky 2009 - 2011 - Návrh rozpočtu Mesta Sereď na roky 2009 – 2011 v programovej štruktúre ( riaditelia škôl a školských zariadení, riaditeľ Domu kultúry, zástupca primátora ) - Návrh rozpočtu Mestského bytového podniku Sereď s.r.o na rok 2009 ( konateľ spoločnosti ) - Správa o činnosti Mestskej polikliniky Sereď k 30.9.2008 ( LOTES Centrum, s.r.o. ) - 3. zmena rozpočtu Mesta Sereď na rok 2008( zástupca primátora ) - Prerokovanie dodatku zmluvy s fy A.S.A. Trnava ( vedúci ŽP, konateľ spoločnosti A.S.A. ) Vysledky niektorych bodov rokovania priamo ovplyvnia chod mesta nielen v nasledujucom roku, ale minimalne do konca volebneho obdobia. Bude to posledne riadne zasadanie MsZ v tomto roku, ktore by malo rekapitulovat zivot mesta v tomto roku. Bude obcanov zaujimat?

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign