Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Zasadanie MsZ už o niekoľko hodín

Miloš MajkoDátum23. 02. 2010 02:02:38TémaMestský úrad
 Zdroj:  www.sered.sk
P R I M Á T O R M E S T A S E R E Ď zvoláva v zmysle zákona č. 369/90 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov § 12 ods. 1 zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi na deň 23. februára 2010 o 8.00 hod., do veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi. Program: 1. Otvorenie 2. Voľba návrhovej komisie, mandátovej komisie, stanovenie overovateľov 3. Informatívna správa o činnosti mestského úradu a mesta Sereď od ostatného MsZ / primátor mesta / 4. Interpelácie poslancov 5. Kontrola plnenia uznesení / hlavná kontrolórka / 6. Informatívna správa o príprave projektov / zástupca primátora / 7a. Správa hlavnej kontrolórky o vykonanej kontrole v Centre voľného času 7b. Správa hlavnej kontrolórky o sťažnostiach za rok 2009 / hlavná kontrolórka / 8. Správa o podaných petíciách na Mestský úrad v Seredi za rok 2009 / prednostka MsÚ / 9. Návrh na určenie počtu poslancov Mestského zastupiteľstva a určenie volebných obvodov v meste Sereď pre nové volebné obdobie rokov 2010-2014 / ved. odd. vnútornej správy / 10. Žiadosti fyzických a právnických osôb - prevody a nájmy majetku / ved. odd. správy majetku mesta / 11. Informatívna správa o stave pripravenosti akcie „ Využívanie geotermálnych vôd na vykurovanie mesta Sereď „ Stanovisko č. l a č. 2 k vstupu strategického investora do tepelného hospodárstva mesta 12. Rôzne 13. Záver Mgr. Vladimír V r a n o v i č v .r .

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign