štvrtok, 7 decembra, 2023

„som zvedavá na posun polície v ďalších mesiacoch, ak Vám prezident Lučanský odíde…“ – píše Denisa Saková

Najčítanejšie

100 DNÍ MINISTRA VNÚTRA ROMANA MIKULCA VO FUNKCII:

Pán minister, máte šikovného a spoľahlivého policajného prezidenta, Milan Lučanský je muž na pravom mieste. Aj vďaka jeho bezchybnej koordinácii policajných zložiek počas epidémie koronavírusu sa máte za 100 dní pôsobenia vo funkcii čím pochváliť. Prečo ale nepochváliť aj policajného prezidenta? Veď jeho prácou sa predsa pýšite.. Čím si zaslúžil toto bezdôvodne upadnutie do nemilosti? Prečo cíti taký tlak, že zvažuje svoj odchod, hoci má svoju prácu rád a robí ju viac ako dobre?

Policajný prezident ukázal svoje kvality mnohokrát, počas koronakrízy koordinoval policajné zložky pri hraničných kontrolách, či karanténe osád na výbornú. Celé Slovensko je vďačné policajtom a ich prezidentovi za ich húževnatosť, profesionalitu a nasadenie, tak prečo nie Vy?

Keďže Vy Milana Lučanského nehodnotíte podľa výsledkov, ale podľa nejakých vyfabulovaných informácii, ktoré neviete ani konkretizovať, som zvedavá na posun polície v ďalších mesiacoch, ak Vám prezident Lučanský odíde…

Zdroj: FB

Podobné články

2 KOMENTÁRE

  1. Za 30 rokov v sluzobnom pomere PZ ma neskutocne dobru prax od ulice, cez riadiace funkcie a nehovoriac o riadeni PZ v „najhorsom“ obdobi koronakrizy.
    To bude cochvila za nim. Netreba zaspat a pan Lucansky vie vemi dobre vyhodnotit dalsie fungovanie PZ. Bude dobrym analytikom a poradcom. O tom nepochybujem.
    A ako dopadne PZ?
    Na to sa treba pytat tych, ktori o cinnosti maju prehlad. Od ulice, od zakladnych utvarov. Tie nedostatky ktore nastanu, nebudu nikoho zaujimat. Budu odchadzat. Co bude potom? Sme rodina bude mat co robit, aby doplnil stavy v PZ.
    …len to nejaky cas potrva(

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články