sobota, 2 decembra, 2023

Sociálne byty mesta sú stále problémom pre svoje okolie

Najčítanejšie

Sereď /  Sociálne byty mesta Sereď na Trnavskej ulici sú pre obyvateľov mesta večne život témou. Pre každého ale z iného pohľadu. Niekomu vadí neporiadok pred mestskou nehnuteľnosťou, iní sa pýtajú, aký má Mesto Sereď dôvod na ubytovávanie ľudí parkujúcich luxusné autá pred ubytovaním určeným pre sociálne prípady a ľudia bývajúci na Trnavskej ulici alebo chodiaci po chodníku denne do práce sa sťažujú na autá arogantne  odparkované priamo na chodníku.

V každom prípade si verejnosť oveľa citlivejšie všíma, na čo vynakladá mesto naše spoločné peniaze a koho bezstarostný život my všetci spolufinancujeme v mestskej – teda znovu v našej nehnuteľnosti.

Zaujíma vás, prečo sú zabednené niektoré okná na Mestských sociálnych bytoch? My to vieme veľmi dobre, pretože sa nás práve tento problém spôsobený Mestským úradom v Seredi za ktorého chod zodpovedá štatutár a primátor mesta  Ing. Martin Tomčányi a následne nezákonným rozhodnutím Obce Šintava za čias vtedy starostu obce Miroslava Holičku, už dlhšie ako tri roky osobne dotýka.

Vedenia mesta sme sa spýtali na konkrétny byt, ku ktorému Mesto Sereď dokonca vyhotovilo samostatný vchod a schodište. Dnes je zabednený a neobývaný. Materiál o „osude“ tohto bytu pripravujeme.

 

 

 

Podobné články

  1. Kto v budúcnosti uživí túto skupinu ľudí. Žijú si nad pomery na úkor ľudí, ktorí na nich za nízke mzdy pracujú. Je to chránená a zvýhodňovaná skupina nie len u nás, ale aj EÚ. Dokiaľ sa aj poslanci EÚ nespamätajú a nezačnú to riešiť komplexne, vymkne sa to im z rúk. Množia sa geometrickým radom, zaberajú súkromné pozemky, ktoré potom legalizujeme, ničia pomerne nový bytovky a postavíme im nové… Aké poberajú dôchodky a z čoho im ich vyrúbili, koľko rokov odpracovali? Nie len brať, ale aj dávať, nech sa podieľajú svojou prácou. Že sú neprispôsobilí? Omyl, až moc sú prispôsobili, ale nie na prácu, ale využívanie. Veľmi dobre poznajú svoje práva, ale o povinnostiach nechcú vedieť.

  2. Kto v budúcnosti uživí túto skupinu ľudí. Žijú si nad pomery na úkor ľudí, ktorí na nich za nízke mzdy pracujú. Je to chránená a zvýhodňovaná skupina nie len u nás, ale aj EÚ. Dokiaľ sa aj poslanci EÚ nespamätajú a nezačnú to riešiť komplexne, vymkne sa to im z rúk. Množia sa geometrickým radom, zaberajú súkromné pozemky, ktoré potom legalizujeme, ničia pomerne nový bytovky a postavíme im nové… Aké poberajú dôchodky a z čoho im ich vyrúbili, koľko rokov odpracovali? Nie len brať, ale aj dávať, nech sa podieľajú svojou prácou. Že sú neprispôsobilí? Omyl, až moc sú prispôsobili, ale nie na prácu, ale využívanie. Veľmi dobre poznajú svoje práva, ale o povinnostiach nechcú vedieť.

  3. pre Anonym: to hovoríme a tvrdíme všetci, žiť bezstarostný život. Čo dostanú vysoké dôchodky, to majú pre seba a o ostatné štát sa postará. Radosť žiť. Raj na zemi.

  4. pre Anonym: to hovoríme a tvrdíme všetci, žiť bezstarostný život. Čo dostanú vysoké dôchodky, to majú pre seba a o ostatné štát sa postará. Radosť žiť. Raj na zemi.

  5. Dokiaľ ich takto označujete ako celok,tak ste samozrejme rasisti,Kriminálne živly a to veľké percento a hlavne olasski cigani,tam je kritika na mieste.Nie sú nikde chránení,ale treba také veci riešiť kompaktné.Viacej ako ich vínim system,ktorí je korupčný,a oni to dokonale využívajú.Nedostatocna kontrola,pohodlnosť,príslušných úradov.

  6. Dokiaľ ich takto označujete ako celok,tak ste samozrejme rasisti,Kriminálne živly a to veľké percento a hlavne olasski cigani,tam je kritika na mieste.Nie sú nikde chránení,ale treba také veci riešiť kompaktné.Viacej ako ich vínim system,ktorí je korupčný,a oni to dokonale využívajú.Nedostatocna kontrola,pohodlnosť,príslušných úradov.

  7. pre Tak ti treba 8. júla 2020, 18:57 – treba ho nechat. To je uz jedine, na co sa (aj to nie za vlastne a vo svojom) chudak zmoze…

  8. pre Tak ti treba 8. júla 2020, 18:57 – treba ho nechat. To je uz jedine, na co sa (aj to nie za vlastne a vo svojom) chudak zmoze…

  9. Nevadte sa tuna.Byt romom alebo ciganom v Seredi???Spica zivot predsa.Opalujem sa aby som bol ako oni ,ale to asi nedobehnem tak.Nemam take spravanie.Spravanie mam bielych.Skoda.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články