sobota, 30 septembra, 2023

OBNOVA PRÁVNEHO ŠTÁTU JE DÔLEŽITEJŠIA AKO POBÚRENIE NAD MATOVIČOVÝMI STATUSMI

Najčítanejšie

OBNOVA PRÁVNEHO ŠTÁTU JE DÔLEŽITEJŠIA AKO POBÚRENIE NAD MATOVIČOVÝMI STATUSMI

Dokedy to mienite trpieť?

„My sme dostali dôveru od ľudí s tým, že máme zmeniť pomery v krajine po vládach Smeru. Máme teda zodpovednosť, aby sme udržali túto vládu, aby sme zrealizovali reformu v oblasti justície, aby sme zvolili dobrého generálneho prokurátora, špeciálneho prokurátora, aby sme rozviazali ruky orgánom činným v trestnom konaní, aby sme v maximálnej možnej miere zúžili priestor pre korupciu. A toto by sme nemali ohrozovať tým, že sa budeme navzájom urážať alebo sa budeme urážať na vyjadrenia toho druhého.

Myslím si, že vyjadrenia Igora Matoviča neprispievajú k stabilite vládnej koalície, ale nemyslím si, žeby to bol dôvod, prečo by sme odchádzali z vlády. Obnova právneho štátu je dôležitejšia ako pobúrenie nad nejakými facebookovými statusmi.“

Zdroj: FB

Podobné články

18 KOMENTÁRE

 1. Takto presne sa správa človek čo dostáva poslanecký plat a vie že keď by nebol poslancom tak zomrie od hladu.
  Presne táto vláda ničí demokraciu na SVK čo dokazuje aj rebríček kde sme za po roka klesli o 7 priečok.
  Smer nevládne a nezodpovedá za nič ale bohužiaľ táto banda pri moci áno a ľudí to stojí prácu, peniaze a životy. Ale hlavne že poslancom každý mesiac príde na účet a dovtedy rozprávať a písať sračky pre svoje ovce len aby sa tam udržali

 2. My sme dostali dôveru od ludi.inak povedane vyhrali sme volby,môžeme všetko.“nieje dôležite čo je pravda ale ako to vidím ja“.Igorko Matovič!!! nieje to presný citát ale vystihuje to jeho záporné IQ

 3. vidíš Bohuš, otočíš si tú vetu ako ti to vyhovuje a ešte aj napíšeš, že to nie je presný citát, to vystihuje tvoje IQ

 4. šuhoB.ale ja niesom premiér.moje IQ môže trapiť moju rodinu a blízkych.LenOn zatial načo siahol to poj…l.prečo teraz neskače a nekriči pri prúseroch svojej vlády?

 5. Extrapus.sk..4.8.2020..článok..Matovič potichu nalieva miliony do pochybných projektov..okrem ineho vláda zrušila financovanie detských ihrísk,ale miliony eur dala na pochybne,súkromné,výskumné projekty pod taktovkou exministra Plavčana.Súkromna vysoká škola Danubius,ktorej šefuje exminister Plavčan,pres 2 týždnami dostala dotáciu 4,7 miliona eur.Je zaujímave,že pred pár rokmi Matovič a Remišová kritizovali dotácie,ktorá táto vysoká škola dostala.

 6. Ááách,kde sú tie burcujúce príspevky pri najmenšom prešľape bývalej vlády,teraz,pri kauzách tejto vlády neobyčajne bohatých obyčajných ľudí je nebývalý kľud,nijaká mlčiaca väčšina,nijakí zmrdi,nijakí prihlúpli voliči,čo si nevidia kúsok za nosom,lebo sľúbené milióny pre investigatívnych novinárov,teda aj pre p. Majku zrejme zázračne zapôsobilo na ich investigativitu.Nevadí,že zrušili trinásty dôchodok,za ktorý aj oni hlasovali a ušetrené peniaze dali doteraz stále ziskovým bankám,nevadí masové odvolávanie ľudí zo všetkých rezortov,veď my nie sme ako oni,tí zlí,čo nám nechali prázdnu špajzu.Nevadí špión vo vláde,my mu dôverujeme,nevadia podvodné tituly,lebo sme už mali firmy,ktoré nám zarábali a tak si asi dobre zarobili aj naši profesori.A uvidíme,čo bude ďalej,ako nás,naše deti,vnúčence a pravnúčence potichu zadĺžia,lebo zvíťazila mlčiaca väčšina,a keď zvíťazíš,môžeš všetko.Zobrali si ten najsprávnejší vzor a mlčiaca väčšina mlčí a mlčať bude,lebo sú tam teraz ich ľudia.

 7. Havran, ako dobre, že si pripomenul mlčiacu väčšinu. Toto slovné spojenie sa často spomínalo do parlamentných volieb. Po voľbách som nič také už nepostrehol. Teraz sa ukazuje, že problém predsa len v tej mlčiacej väčšine asi nebol… Ukazuje sa, že ten je takmer vždy v politikoch.

 8. Havran 7. augusta 2020, 15:42 – nedristajte hluposti o milionoch pre investigativnych novinarov! A uz ani nahodou v suvislosti s mojim menom.
  Od prveho vyhlasenia premiera o tejto forme pomoci ja osobne tvrdim, ze to je hlupost rovnako, ako vladou vydavane noviny.

  Normalny novinar NEpotrebuje taketo miliony. Staci mu, aby stat zabezpecil zatvaranie vagabundov z politiky a radov spinavych zmrdov napojenych na policiu, prokuraturu a justiciu, ktori novinyrov objednavaju strielat, objednavaju podpalenie ich aut a ich likvidaciu fyzicku, ci ekonomicku.

  Normalny novinar NEpotrebuje miliony. Potrebuje pravny stat a skorumpovanych politikov, primatorov, starostov, policajtov, prokuratorov a sudcov ZA MREZAMI !!

  A co sa tyka Matovica, s novinarmi je na tom obdobne, ako Vas idol Fico. A bude horsie…

 9. Anonym 7. augusta 2020, 17:16. okožečože?za kým mám plakať.ale takýmto prístupom pribúdajú % Kotlebovi.a potom budeme fakt plakať všetci ked bude premier

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články