štvrtok, 7 decembra, 2023

Bezdomovec (pravdepodobne) si robí záchod tam, kde na neho potreba príde

Najčítanejšie

Sereď / Ani hodina nebola potrebná na reakcie k článku týkajúceho sa bezdomovca upelešeného v nedávno rekonštruovanej budove pri vchode do zámockého parku.

Celý článok nájdete tu:

“Jednonohý strážca parku”

Obyvatelia mesta reagovali upozornením na toaletné použité papiere priamo pri vchode do parku, teda tam, kde bezdomovca autor fotografie pohotovo odfotografoval.

Na mieste sme sa boli pozrieť osobne a občania znovu mali pravdu. Priestor hneď za vchodom do parku je skutočne využívaný namiesto toalety. Od fekálií zašpinené papiere sú pre istotu doplnené o použité rúško.

Ani toto nikomu zo samosprávy nevadí? Kde je hygiena, bezpečnosť pred šírením COVID-19, keď už čistota verejných priestranstiev je v našom meste neznámym pojmom?

Na dôvody súčasného stavu sa pozrieme bližšie.

Podobné články

8 KOMENTÁRE

  1. A tá krava,čo dnes neodpratala na Dolnomajerskej hovno po svojom čoklovi a nechala ho na prostriedku chodníku,o tom sa tu nedočítam?Ona mala iba jeden sáčok a ten už použila 😡

  2. Mám dojem, že to robí úmyselne, lebo si je vedomý, že sa mu nič nemôže stať. Smeje sa do hrsti nad nemocnosťou ostatných, že si s ním nemôžu poradiť. Všetko okolo seba bude devastovať, a my sa budeme bezmocne prizerať a po tomto nespratkovi čistiť a opravovať?

  3. Jednonohý je jedno hnusné, arogantné a špinavé hovädo vedomý so toho, že nikto mu nič nemôže spraviť proti jeho vôli. A svoju arogantnú vôľu stále deklaruje. Už len Pán Boh môže rozhodnúť a zbaviť nás toho špinavca. A ľudia, aj Vy buďte tak arogantní ako on, a nevšímajte si ho a nehádžte mu peniaze. Lebo stále niečo zarobí, potom bodaj by tam nešpinil

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články