sobota, 30 septembra, 2023

BOJA SA, ICH NEDOTKNUTEĽNOSŤ SA SKONČILA

Najčítanejšie

BOJA SA, ICH NEDOTKNUTEĽNOSŤ SA SKONČILA
Takto som vlani na jeseň protestoval pred ministerstvom spravodlivosti a hovoril o príbehu Mariana Kočnera a Moniky Jankovskej, ktorý ukazoval na zvrátenosť fungovania vtedajšieho systému. Čo sa za ten rok zmenilo? Ľudia nám dali veľkú dôveru a dnes počúvame, že Monika Jankovská SA PRIZNALA k trestnému činu.
Je to tá istá Monika Jankovská, ktorá kandidovala a bola štátnou tajomníčkou ministerstva SPRAVODLIVOSTI za Smer. Je to tá istá Monika Jankovská, ktorú nebol ochotný či schopný odvolať ani vtedajší premiér Peter Pellegrini.
Stačilo niekoľko mesiacov našej vlády a každý občan Slovenska vidí, že éra „našich ľudí“ sa skončila. Je pred nami ešte dlhá cesta, ale vláda pod taktovkou OĽaNO rozviazala ruky čestným sudcom, prokurátorom a policajtom. Výsledkom je, že v otázke spravodlivého metra a rovnosti pred zákonom sme urobili nie krok, ale skok dopredu.
Zdroj: FB

Podobné články

12 KOMENTÁRE

  1. Jedna éra „našich ľudí“ sa končí,a nastáva druhá éra „našich ľudí“.Lebo iba debil si nemohol nevšimnúť Matovičovo ultimátum pre koaličných partnerov o voľbe generálneho prokurátora.Je výborné,že počas tejto vlády sa rozbíja policajná a sudcovská mafia,ale si myslím,že po odstavení tejto vlády bude tak isto niekto stíhaný za zneužívanie pozície verejného činiteľa a nedemokratických a protiústavných činov.

  2. Je dobré,že sa odhaľuje trestná činnosť,ale mňa zarazilo,ako kvalifikoval priznanie jej obhajca.Opisala len svojimi slovami,tie skutky,ktoré jej dávajú za vinu,a ľutovala aj,ak to bola trestná činnosť,zároveň povedala,že ľutuje ľudí,ktorí boli spomenutí,lebo s tým nemajú nič spoločného.Takze si počkajme na súd.

  3. Lepšie by bolo keby ste sa starali radšej oto aby normalní ludia netrpeli chudobou aby naše zdravotnictvo bolo zdravé aby mali ludia prácu a nepracovali za almužnu. Toto začnite už konečne riešit a potom si možte poevedat aká ste dobrá vláda a my obyčajní občania tohto štátu vám podakujeme. Lebo zatial to stoji za velké H a male o.

  4. ti dvaja toho uz nakecali a este nakecaju. Horsie je to, ze im Igi spravil skrt cez rozpocet. Tym, ze Risko nezohnal testy nebudu moct vyuzit ludi na zber podpisov a nezostane im nic ine, ako poziadat Rasiho nech znovu spusti aplikaciu podobnu Hlasu Smeru na zber udajov.

  5. Pre Jozef,najviac si toho doteraz nakecal Ty!!!!Ľudia majú dosť takých rito…..acov,dosť,a to je fuk,z akej strany pochádzajú.Ci Smer,či SaS,alebo Olano.

  6. Svoje klamstvá a krádeže sa vždy prekrývali cudzími kauzami, aby uvolnili miesto pre svoje záujmy !!! Vždy to tak bolo, a bolo a vždy to tak bude….

  7. Radšej by sa mali starať o kotlára aby bol konečne zdravý a navyšoval by demografickú krivku, sestričky už ho prepustili všetky naprcané

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články