štvrtok, 7 decembra, 2023

Medzi “starým” a “novým” Smerom rozdiel nevidno. Aj Pellegriniho policajný prezident ide do väzby

Najčítanejšie

Medzi “starým” a “novým” Smerom rozdiel nevidno. Aj Pellegriniho policajný prezident ide do väzby

Po policajnom prezidentovi Tiborovi Gašparovi, ktorého dosadil do funkcie Kaliňák, ide do väzby po rozhodnutí nezávislého súdu aj policajný prezident M. Lučanský, ktorého dosadila do funkcie Pellegriniho vláda. Obvinený je z brania úplatkov, ktoré mal podľa medializovaných informácii brať aj v čase keď už bol policajný prezident, teda počas Pellegriniho vlády.
Aj z týchto káuz je jasné, že starý a nový Smer je jedno a to isté. Za ich vlády bola pošliapaná spravodlivosť, rozmáhal sa korupčný systém a zločinecké štruktúry splývali so štátnymi inštitúciami.
Polícia, prokuratúra a súdy nech nezávislo vyšetrujú a rozhodujú. Dnes si konečne môžu slobodne robiť svoju prácu. Bez tlaku, bez politických vplyvov. Namiesto toho, aby si opozícia spytovala svedomie, uchyľuje sa k útokom na policajtov, sudcov a prokurátorov, ktorí si plnia svoje zákonné povinnosti. Verím, že sa týmito útokmi policajti a prokurátori znechutiť nenechajú. Slovensko potrebuje spravodlivosť a štát bez korupcie. Kvôli tomu aj strana Za ľudí do tejto koalície vstúpila. Pretože plniť sľuby, ktoré sme dali ľuďom, má zmysel.

Podobné články

5 KOMENTÁRE

  1. A aký rozdiel videla táto Vasilisa Premúdra medzi Matelkom a Kiskom ?Roky robila Matelkovi oddanú hovorkyňu a obhajovala jeho daňové podvody,keď zistila,že pri tom narcisovi sa k predsedníckemu stolu nedostane,tak prešla k ďalšiemu podvodníkovi pri vidine byť predsedníčkou strany,čo sa jej samozrejme podarilo,inak by tam neišla.Teraz má znova šéfa Matelka,pôsobí v tej chaotickej vláde národného neporozumenia,a iba vďaka tomu,že vyštudovala bábkoherectvo vie iba s ťažkosťou odpovedať na otázky novinárov o chaotických krokoch tejto vlády.

  2. Tenisová tára a tára a tára,a to všetko sa týka len opozície.Kazdy z týchto štváčov sa ešte neustále vezie na eufórii volebného víťazstva,a pritom zabúdajú,že oni by mali vládnuť,a nie šíriť chaos a nenávisť medzi ľudom Slovenská.Nech si pozatvaraju všetko,zmenia ústavu,všetko nahradia svojimi blízkymi,a potom sa hádam všetci preberieme a zbadáme sa,čo za ľudí sme si zvolili.

  3. mozte pohulit svojim cervenakom,birmovanemu bradavicnatemu ozratemu rysavemu hranlovi,aj tepluckemu petkovi pellemu,pojebani mseraci skurveni ;-))))))))))))

  4. babkoherectvo jej dava uzasne moznosti z praxe, ako hrat divadlo s babkami, t.j. slovenskym narodom, teda hrat sa s opicami.
    Matelko jej robi scenar a vsetko reziruje.
    Kazda rozpravka raz konci…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články