štvrtok, 7 decembra, 2023

Aby ich smrť nebola zbytočná…

Najčítanejšie

Je čas pripomenúť si, že za pravdu, právo a spravodlivosť čestní a spravodliví ľudia trpia, zomierajú, sú šikanovaní a nielen im, ale aj ich rodinám a blízkym je systematicky ubližované.

Neveria možno tí, ktorí sa nikdy neodvážili postaviť za práva iného napriek tomu, že tým seba a svojich blízkych uvrhli do nemilosti mocných, no zákerných a všetkého schopných ľudí vo funkciách.

Už sú to tri roky, čo sa nielen Slovensko, ale vlastne celý svet dozvedel, že bol surovo a zákerne na objednávku popravený  novinár so svojou  snúbenicou.

Táto tragická udalosť zmenila krajinu. Ľudia povedali DOSŤ !! Dosť bolo arogancie moci, bezprávia, teroru a beznádeje. Slovensko povstalo.

Nedopusťme, aby sa začaté zmeny na ceste k právu, spravodlivosti a lepšiemu Slovensku čo i len spomalili, či nebodaj skončili.

Nedopustime už, aby pre zvrhnuté chúťky arogantných a nenažratých politikov a oligarchov za ich chrbtami, ešte ľudia trpeli.

Vytrvajme. Ak nie kvôli sebe, tak aspoň na ich pamiatku. Aby nezomreli zbytočne…

Ďakujeme

Podobné články

 1. No dnes už vidíme inak veci ako keď nám ich z tribúny Stanke čítal z papiera.
  Oblbli národ a výsledkom je 6000 úmrtí ktoré s veľkou časťou zapríčinila táto chaoticky vládnuca mašinéria „našich ľudí“
  A to ešte nevieme keď skončí raz núdzový stav kam a komu išli naše peniaze.
  My slušní občania žiadame aby Olano a každý jej člen sa zodpovedal za stav krajiny aký tu máme dnes a verím že poctiví slušní ľudia sa nájdu a budú časom vypovedať

 2. Pre Majko.Môžete mi vysvetliť prečo už na vašej olajno stránke nesvieti nadpis .

  Ludia ani netušia akú majú moc. Alebo v tejto vašej volebnej dobe to neplatí.

 3. Názor mohol by som ti tu pripomenúť ako si tvrdil, že mŕtvi na covid sú vymyslení, a teraz sa tu zrazu oháňaš 6000 mŕtvymi? Ale načo, ty ani sám nevieš, čo vlastne tvrdíš, najprv si to utrieď v tej tvojej hlavičke a potom niečo píš. Vieš, archív je sviňa vec a veľmi by si sa čudoval, keby si si prečítal, čo si tu popísal za sprostosti za posledný rok.

 4. Ale to ze niekto nepochopil vyjedrenie ineho neznamena ze ho tu musite zosmiesnovat, bagatelizovat a spojovat s nejakym celosvetovym nevyhnutnym opatrenim. To co napisal Nazor ma asi podstatu co si zatial vela volicov a lokajov tejto vlady neuvedomuje a nepripusta. A možno prave tu v tomto clanku je odkaz a spomienka na Jana a Martinu mementom ze co sa tu deje. LEN TO NEVIDIME CI NECHCEME VIDIET.

  https://m.topky.sk/cl/10/2061741/Analytik-Mesik–To–co-vlada-predviedla-s-ivermectinom–je-len-sabotaz-

 5. Ty si tu asi novy a nepoznas nazory Nazora. Skus archiv. A co sa tyka Mesika… Je to taky isty dupac nozickami ako Matovic. Jeden kvoli lieku na svrab a ten druhy kvoli sopeltycinkam. Mmch. Ivermectin uz je v lekarnach. A stvortabletovy do 10€.

 6. Ale vidim ze znovu nechapete podstatu toho linku a clanku a napriek tomu tu trepete hluposti. Konkretne k podstate tohoto clanku k spojitosti s mementom smrti a vyrocia. Tu nejde o ivermectin ale o tie hlasne dokazy a upozornenia na prepojenost a korupčný marazmus ktory tu funguje. Ako mozu byt ludia co nam riadia nase zivoty na vyplatnych paskach globalnych pharma spoločností. Sledujte podstatu a nie vase hluposti

 7. Maji je Fotograf ci novinar ? nechapem co ho tu osocujete ? jeho obzory su od zaciatku tabule Sered po 10 m za tabulu Sered .
  Raz sa nasral vysiel si do Ba prisiel o auto

 8. takze ziadny podvod ta nenapada? Iba bla bla bla, lebo je to in? Ked pises o vrahovi a o papezovi, tak musis napisat, ze aj papez je vrah, aby to nebolo jednostranne?

 9. A tých čo teraz dochnú v nemocniciach a celý život dotovalý tento prehnitý systém si nezaslúžia ani liek za 0,80€
  O tých nebude článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články