štvrtok, 7 decembra, 2023

Znovu cenzúra v obci Šintava? – VIDEO

Najčítanejšie

Šintava / V obci Šintava sa v poslednom čase udialo viac vecí, ktoré si zaslúžili pozornosť nielen vedenia obce, ale aj samotných obyvateľov a občanov. Hlavne čo sa týka práva, spravodlivosti a sankcií za nezákonné konanie exstarostu Holičku.

Cenzúra sa týka uplatnenia Ústavného zákona v obci Šintava.

Obyvatelia majú právo vedieť, čo od volených zástupcov môžu aj v budúcnosti očakávať.

Článok a video  bol  na sociálnej sieti administrátorom FB skupiny  používanej Obcou Šintava cenzurovaný !! Jeho uverejnenie bolo znemožnené a tak vyvstáva otázka, kto a prečo chce pred občanmi tajiť fakty a skutočné postoje poslancov k správe vecí verejných a presadzovaniu zákona v obci?

3 minúty dlhý videozáznam ktorého uverejnenie v statuse na FB bolo cenzurované a na ktorom hovorí výlučne poslanec Kavoň prinášame znovu.

 

Podobné články

 1. Anonym 24. apríla 2021, 23:59 – o veciach verejnych v obci Sintavam majetku obce, rozpocte, investiciach, o miestnych daniach, ale aj o tom, ci bude vyvodena zodpovednost (alebo nebude) napr. voci exstarostovi, spolurozhoduje prave poslanec Kavon a nie vlada ani USA.

  Jeho nazorova integrita a moralny kredit je zaznamenany v JEHO OSOBNYCH VEREJNYCH VYJADRENIACH, ktore su zhrnute v tomto videu.

  Zaujimave pozeranie, ked je sumar v niekolkych minutach, ze?

 2. Anonym 25. apríla 2021, 3:57 – v prvom rade navrat moralky aj do funkcii starostov a primatorov a samozrejme aj poslancov.

  Dodrziavanie zakonov – to ich najskor musia ovladat.

  Ani starosta / starostka, ani poslanec si hned po zvoleni do funkcie nesmie mylit SLUZBU s PANOVANIM !!

  Obcania musia od starostu a poslancov VYZADOVAT VYKON a dodrziavanie presadzovania VEREJNEHO ZAUJMU

  Obcania musia zapracovat na sebe, aby nasledne mohli donutit zapracovat na sebe aj volenych zastupcov. Mnohi z nich to totiz maju prepnute a myslia si, ze skutocne mozu vsetko a tak ako to predviedol poslanec Kavon, ze mozu zvyhodnovat jednotlivcov, robit hrube ciary, ignorovat porusovanie zakonov ci nehospodarne vynakladanie financnych prostriedkov.

  Jedno odstihanie v trestnopravnej rovine a jedna nahrada skody a VEREJNI CINITELIA si uvedomia, ze byt vo verejnej funkcii nie je len o honore a ukazovani sa, ale aj o povinnostiach a ZODPOVEDNOSTI.

  Je to skutocne na obcanoch.

 3. Ešte raz zmena volebného systému štátneho aj komunálneho . Zo zastupiteľskej prejsť na priamu demokraciu. Potom snáď volení budú slúžiť a občania vládnuť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články